$klopodeusz$
-
Postów
3 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia $klopodeusz$
Nowicjusz (1/4)
2
Reputacja
-
Panie adminie nie wiem jak napisać skarge na gracza KOXO , on dostał bana ale miał mi oddać pieniądze bo mu pożyczyłem mam nagranie głosowe jak mówi że mi odda 35k i screena że mu pożyczyłem . Potem ustaliliśmy że ma mi oddać 20k . I pewnie nie odzyskam teraz tych pieniędzy
Dowód że pożyczyłem , umawialiśmy się że odda 20k , ale dostał bana
Mam jeszcze nagranie głosowe na tel jak mówi że mi odda 35k ale potem ustaliliśmy że 20k-
https://mta4life.pl/forums/forum/146-skargi-na-graczy/
Według oczywiście wzoru podanego tam, oraz z poprawną nazwą tematu. Temat (tytuł wątku) to: Skarga na KOXO.
I wypełnisz wzór i wysyłasz.
Ale musisz po skardze od razu bez wahania poinformować na pm forum najlepiej, że skarga jest i podajesz linka do napisanej skargi jak wyślesz skargę.
BTW, statusy od tego nie służą.
-
Tak czy siak nikt nie uwierzy bo on nawet nie ma chyba konta na forum
-
No nie ma konta.
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
