Skocz do zawartości

Kuli

Gracz
  • Postów

    315
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kuli

  1. siema maciek, dobry support z cb był, szkoda ze odchodzisz ale no wróc na 4Life po egzaminie
  2. no w sumie tak jest , Greyna i Worhless awansuje na ARcon a Łukasz odchodzi jednocześnie robiąc im miejsce w składzie :/ szkoda ze odchodzisz. Żegnam :/ 

    1. Dementor

      Dementor

      DOBRA ZMIANA JAK TO DZISIAJ MÓWIĄ.

  3. Kuli

    Oznacz odwalacza

    No co ja xD czasami mi się zdarzy xD
  4. Tylko kamerzysta i malika montana
  5. Opel Vectra B Silnik 2.5 , rocznik 1998, manualna skrzynia biegów, wydech sportowy, 170 koni po tuningu. V max 215km , napęd na przód, przyspiesza do setki w 9.7s , W ropie. Obniżone zawieszenie. Zielone felgi.
  6. Kuli

    Nabij sobie Repke V2.

    Oooo repka za free xD dawać repke ❤
  7. Cadrona 1.4 z felami malowanymi o rantami+ dopłata 3k, mogę dać jeszcze manane 1.4 czystą. Na czysto wychodzi ci jakieś 22k. Jeśli się zgodzisz to kupie ten domek po banie który mija 19 października.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin