Skocz do zawartości

Kuli

Gracz
  • Postów

    315
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kuli

  1. Kuli

    Nowa wioska

    Fajne :)) można by było dodać ale tak jak wbije 2 lvl na lawetach bo zawsze tam skaracam xd
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Kozak wywiad, sporo można się dowiedzieć o Zebrze.
  4. Nazzwa nieruchomości: dom(domek) ID nieruchomości: 8 Cena za dobę: 300PLN'ów Lokalizacja: Calton Chaitgs, San Fierro. Obok spawnu SF2. Cena: Oferty od 4k w góre SS’y: https://imgur.com/a/IuCefJnCoś od siebie: fajny domek, Podjazd jest.
  5. No deluXik, dawaj kasę xD wpłace to na konto org jak wygram xd
  6. Jak wygram to będzie git.
  7. Zbyk bo ten @Mirek_* to on za nic daje prawko. Ja jestem niewinny a dostalem prawko na 2 dni. Kurde sorki ale to już jest żałosna że wybrałeś taką osobę na supporta. 

    1. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Żałosny to  jest jedynie Twój status.

    2. Kuli
  8. Kuli

    Xvmsx jesteś zjebem acz kolwiek mimo to cię lubię bo byłeś u mnie w org xd

  9. Komentarz i Vincent mój xD
  10. Tak o byku, zostawiam komentarz i wygrywam xD
  11. manana cabrio Stiger czy Infernus
  12. Napisze komentarz żeby wygrać :=D
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Zamachowiec do żadnej frakcji nie należy ale należy do biznesu 4Music
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin