Skocz do zawartości

Alaneczek

Gracz
  • Postów

    205
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Alaneczek

  1. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @LuKi16 @TheArasik. @Veon 2. Najlepszy Moderator/ka: @japkooo. 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @PerPani @Teddy. @Placuszek 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY @TheTomson 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward @hoopak @Worthless 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: - 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Axidus* @DawidJasper 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Awesome Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: - 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Bilu. @Kosiarek @xWolfQ  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 14. Najlepszy Redaktor: - 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: - 16. Najlepszy tuner: Nominowani: - 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia Lawety 19. Przegryw miesiąca: - 20. Najbogatszy Gracz: @Bilu. 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
  2. Wow, powodzenia XQward. Nie spodziewałem się tego ❤️

  3. Szczęśliwego nowego roku. <3

  4. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @japkooo. @LuKi16  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Teddy. @PerPani 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Worthless @hoopak 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: - 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @LuKi16 @Lewanek* @qesay 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Awesome Olimp 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: - 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @LilBilu  11. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 12. Najlepszy Redaktor: @japkooo. 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: - 14. Najlepszy tuner: Nominowani: - 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: - 18. Najbogatszy Gracz: @LilBilu 19. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Wesołych świąt i miłej Wigilii z rodziną ❤️

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @LuKi16 @japkooo.  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Lisa_ @PerPani 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Bolek. @Worthless @hoopak 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: --- 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: San Andreas Police Department.  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @PontoniastY. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Awesome Olimp. 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: --- 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: --- 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Teddy.  11. Najlepszy prezenter: Nominowani: --- 12. Najlepszy Redaktor: --- 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: --- 14. Najlepszy tuner: Nominowani: --- 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Podmianki dla frakcji. 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia Lawety Kurier 17. Przegryw miesiąca: --- 18. Najbogatszy Gracz: ---
  9. Alaneczek

    Off-Topic "Grafiki"

    Jaką ma wielkość banner na forum tak aby zmieścił się cały i nie był ucięty?
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Alaneczek

    Nabij sobie Repke V2.

    Repkę oddam, także proszę o nagrodę ze zwrotem
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. jestem, lecz muszę nazbierać 5k na szybkiego, więc nie wiem kiedy będę miał.
  17. ____1. Wstęp ____ Witam, ten poradnik kieruję do nowych graczy, lecz starszy może się z tego tematu czegoś nowego dowiedzieć, a więc zapraszam do treści poradnika! Ten sposób pokazuje jedną z najlepszych dróg jaką można wybrać na początku, żeby dobrze zarabiać. Ten poradnik ma na celu zwięźle opisać start dla nowego gracza. Jeżeli masz jakieś problemy możesz też spojrzeć na zakładkę pod F1. Jak zacząć grę na 4LIFE? 2. Prawo jazdy. Aby dobrze rozpocząć rozgrywkę należy zdać prawo jazdy w San Fierro na Juniper Hill. Lokalizacja: https://imgur.com/a/ayCKmrN. (Prawo jazdy kategorii A, B oraz C są w pełni darmowe więc nie trzeba na nie zarabiać.) 3. Praca magazyniera albo koszenia trawników. Kolejny punkt koszenia trawników. Jak to wygląda? https://imgur.com/a/TLsgxkO. Praca koszenia trawników polega na dojeżdżaniu do celu kosiarką, punkt jest zaznaczony na czerwono a wynagrodzenie na godzinę wynosi: -Bez premium + 1390PLN - Z premium + 1660PLN Praca znajduję się w San Fierro Missionary Hill. Lokalizacja: https://imgur.com/a/rP2YiL1. Drugim punktem który można też obrać za cel jest praca magazyniera. Lokalizacja: https://imgur.com/a/Atw41Wy. Praca magazyniera polega na dostarczaniu paczek z punktu A do punktu B, a więc podchodzimy do zielonego pola a następnie klikamy przycisk ''E'', po kliknięciu bierzemy paczkę i musimy ją dostarczyć w miejsce zaznaczone markerem, wchodzimy w punkt, odczekujemy chwilkę i powtarzamy tą czynność do chwili kiedy będziemy chcieli przestać zarabiać. Jak to wygląda? https://imgur.com/a/N7qJHPc. Wynagrodzenie na godzinę wynosi: -Bez premium + 2846PLN -Z premium + 3140PLN *Prace te zostały wybrane nie przypadkowo, ponieważ na nich są większe szansę na tzw. LP (life-points), punkty te potrzebne są aby odblokować tak jakby pracę, organizacja, itp. W tym poradniku mamy nazbierać aż 1500LP aby móc pracować na najlepszej do tej pory pracy, pracy górnika która zostanie opisana w tym poradniku. Aby zdobyć Life-Points trzeba po prostu pracować w pracach dorywczych a po jakimś czasie pojawi się ogłoszenie że dostajemy LP. *Premium, Premium + oraz punkty premium, czyli dodatki do gry, ułatwienie. Od razu odradzam kupna normalnego premium, ponieważ ma mało zalet i nie opłaca się kupować, premium + najlepiej kupić na dwa miesiące, lecz można kupić też na 30 albo 45 dni, ale 30 dni to minimum. Cena za 60 dni premium wacha się od 17 tysięcy do 19 tysięcy PLN, lecz można też kupić za prawdziwe pieniądze za ok. 34zł. Cena za 30 dni premium wacha się od 11 tysięcy do 14 tysięcy PLN, lecz można też kupić za prawdziwe pieniądze za ok. 23zł. Zalety Premium+ to: - Specjalnie wyróżnienie nicku kolorami i symbolami w grze oraz na forum (Odcienie żółtego). - Dostęp do ubiorów premium i premium+ - Dostęp do chatu premium i premium+ - Powiększona premia za każdą godzinę spędzoną na serwerze (Premia dotyczy wirtualnej gotówki i Life-Point's). - Zarobki w pracach dorywczych powiększona do 120% standardowej wartości (W niektórych pracach zamiast ostatecznych zarobków zostaje zwiększona częstotliwość zarabiania). - Wynagrodzenie w frakcjach powiększone do 110% standardowej pensji. - Zarobki w dodatkowych zajęciach frakcji powiększone do 120% standardowej pensji - Dwukrotnie zwiększona premia Life-Points'ów w pracach dorywczych. - Dwukrotnie zwiększona szansa na zdobycie Life-Points'ów w pracy dorywczej. - Możliwość wyboru ostatniej pozycji gracza jako miejsce spawn'u podczas logowania na konto - Powiększony mnożnik wygranej w minigrze "Jednoręki bandyta" w kasynie. - Rabat na wszystkie dostępne paliwa na stacjach benzynowych. - Rabat na zmianę nicku gracza w urzędzie. - Szybsze i tańsze naprawy w mechaniku. - Dostęp do większej ilości broni w sklepie deathmatch. - Możliwość zarządzania poszczególnymi podmiankami w panelu ustawień graficznych - I wiele innych. Aby kupić premium są trzy sposoby: - Kupić od gracza który je posiada, trzeba go się wpierw spytać czy je posiada oraz za ile sprzeda określoną ilość punktów. - Zakup na forum z ogłoszeń. - Zakup przez sms (prawdziwa gotówka). Aby aktywować swoje zakupione punkty premium należy wpisać komendę /premium Po zdobyciu 1500 Life points możemy udać się na najlepszą pracę, czyli górnik. 4. Praca górnika. Praca górnika polega na kopaniu węgla w odstępach czasowych oraz na czas, musimy klikać Q oraz E, kiedy pojawi się na ekranie, po tej akcji powtarzamy tą czynność kilkanaście razy aż zapełni się nasz plecak albo kiedy uznamy że to będzie słuszne lecz żeby odnieść swój wykopany węgiel musimy mieć wykopane minimum 10 kilogramów, po tym nazbierany węgiel oddajemy do magazynu i zbieramy dalej, po prostu powtarzany tą czynność. Aby pracować na górniku musimy posiadać 1500 Life-Points oraz 1 tysiąc PLN przy sobie aby wykupić zezwolenie na stopień ''Niski'', na kopalni mamy trzy stopnie, ''Niski'', ''Średni'', ''Wysoki'', im większy ten poziom zezwolenia możemy kopać oraz nosić ze sobą więcej kilogramów węgla. Wynagrodzenie za godzinę pracy na górnika to: Zezwolenie ''Niskie''. - Bez premium + to około 300kg węgla. - Z premium + to około 400kg węgla. Zezwolenie ''Średnie''. - Bez premium + to około 500kg węgla. - Z premium + to około 600kg węgla. Zezwolenie ''Wysokie''. - Bez premium + to około 700kg węgla. - Z premium + to około 800kg węgla. Wyższe zezwolenia możemy wykupić po wykopaniu określonej ilości węgla oraz wbiciu wyższej ilości Life-Points, oraz za takie zezwolenie trzeba też zapłacić jakąś ilość pieniędzy. 1KG węgla = 10-12PLN, zależy to od kursu węgla który jest zmieniany o godzinie 00:00-06:00-12:00-18:00. Lokalizacja pracy górnika znajduję się w obok San Fierro na dzielnicy Whetstone. Lokalizacja: https://imgur.com/a/MPQeB79. Szczegółowe oraz świetnie opisane informacje na temat kopalni też ma opisane @Angry, zapraszam do niego. 5. Zakończenie A więc myślę że ''Mniej więcej'' pokazałem, opisałem jak zacząć grę na serwerze 4LIFE, oczywiście w między czasie można sobie coś odegrać, coś kupić, zrobić jakiś odpoczynek. Ja po prostu wykonałem schemat jak zacząć by dobrze zarabiać, można też pójść na inne prace jakie oferuje nam 4LIFE, np: lawety, kurier itp. więc można robić sporo i mam nadzieje że dużo pomogłem. Wykonanie tego poradnika zajęło mi +- 3 godziny, liczę że temat zostanie mile oceniony oraz polubiony. Dziękuję za przeczytanie i życzę powodzenia, pozdrawiam Alaneczek. Odsyłam was także do poradnika @Grabsio311 z którego korzystałem aby napisać godzinne przychody z prac.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin