Skocz do zawartości

Alaneczek

Gracz
  • Postów

    205
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Alaneczek

  1. @brajan3kk, @Rejn wbijcie na discorda łatwiej będzie mi dowiedzieć się kiedy będziecie https://discord.gg/peqF6C
  2. Jesli można wymienić to mogę dać fcr freeway deluxo za te autko ale te pojazdy mają jakieś tune więc jak lekko zainteresowany to mogę na PW napisać jakie tune mają
  3. 10100 licytacja to licytacja
  4. Alaneczek

    Lock

    Freeway 1.6 jak z salonu
  5. Alaneczek

    Freeway S|W

    Sprzedam bądź wymienię. Model: Freeway motocykl ID: dopiszę gdy wejdę na serwer Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 165km Dodatki: czysty jak z salonuCena: 70 k do negocjacji Coś od siebie: motorek jak najbardziej spoko , ładnie wygląda mozna na niego nałożyć paint joba który by ładnie się komponował , a jeśli nie da się nałożyć paint joba proszę o uprzedzenie iż nie robiłem coś takiego do motoru z góry przepraszam lecz myślę że się da . SS’y: dodam jak wejdę na serwer
  6. Alaneczek

    FCR-900 S|W

    Sprzedam bądź wymienię. Model: FCR-900 motocykl ID: dodam jak wejdę na serwer w tej chwili jestem na telefonie Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 140/km może urosnąć Dodatki: licznik, malowane felgi, Rejka, kluczeCena: 210k do negocjacji lecz mogę też wymienić Coś od siebie: naprawdę szybki dobry motor wart swej ceny i jak możecie sprawdzić w cenach katalogowych pojazdów 1.6 kosztuje 120k więc jest tutaj sporo do zastanowienia pojazd jak najbardziej szybki bardzo ładny i co by tu powiedzieć no wart swojej ceny SS’y: dodam jak wejdę na serwer
  7. @Rejn, @brajan3kk tutaj napiszcie czy odbieracie nagrodę.
  8. Witam , przedstawię wam wyniki konkursu , odrazu uprzedzam że to jest konkurs i każdy który chciał wygrać mógł się postarać i zalajkować profil wtedy mieli większe szanse , więcej punktów więc proszę nie hejtować albo oskarżać że oszukuje punkty policzyłem każdego gracza który napisał , niektórzy się nie postarali więc nagrodę policzyłem na dwa miejsca dla najbardziej aktywnych i dla tych którzy się najbardziej postarali a więc przejdźmy do wyników , dziękuję za wzięcie udziału napewno zrobię jeszcze inne, ale jeśli chcecie żeby było więcej i bardziej wartościowych nagród możecie też wysłać coś w grze zawsze 50pln na konkurs więcej albo możemy zorganizować wspólnie. Wyniki: 1. miejsce @brajan3kk 4000pln 2. miejsce @Rejn 1000pln *Zwycięzcy muszą odebrać nagrodę w ciągu 4 dni, czas do niedzieli do godziny 20:00 jeśli się nie zgłoszą w wyznaczonym terminie to pieniądze z konkursu zostaną przeznaczone na kolejny.* Dziękuję za wzięcie udziału! @AdiK.
  9. Ale to jest konkurs , nie giveway w konkursie wygrywa osoba która zrobi najładniej albo najwięcej więc co ma losowanie do tego? W giveway wygrywa osoba wylosowana a tytuł był Konkurs o 5000pln
  10. OD TEJ CHWILI BĘDĄ LICZONE PUNKTY, JUZ JUTRO POJAWIĄ SIE WYNIKI JESZCZE W TYM TEMACIE.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Alaneczek

    [KONKURS O 5000PLN]

    Co trzeba zrobić by wygrać 5.000 PLN? 1. Napisać miły komentarz. 2. Polubić ten post. (Napisać tylko jeden komentarz gdy napiszesz dwa nie będziesz brany pod uwagę.) 3. Cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników. 4. Zaobserwować profil 5. Oznacz swojego ziomka z serwera. ( Im więcej oznaczysz tym masz większą szansę na zwycięstwo konkursu) 6. By mieć większe szansę na zwycięstwo możesz też dać 4like na moim profilu w innych postach (będzie to brane pod uwagę) 7. Jeśli chcecie by wartość konkursu powiększyła się musicie przekroczyć próg 50 lików. Kiedy wyniki? Zamknięcie konkursu będzie 25 grudnia. Natomiast wyniki pojawią się 26 grudnia o nieokreślonej godzinie. POWODZENIA!!! *Gdy zwycięzca zostanie wyłoniony musi zgłosić się do mnie na serwerze by odebrać nagrodę.*
  13. @Tomek124 hotring racer Hotknife czy turismo
  14. Masz zły dzień? Kliknij 4like napewno umili ci dzień.
  15. @Tomek124 dawaj bierzemy to
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Danboss.cj 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @kalahim 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAFD 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Angry 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dirty Angels 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Skipciu 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Lukasz1393 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: - 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @DJBOOMBA 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: - 14. Przegryw miesiąca: @Tomek124 Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów!
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Alaneczek

    Wygraj Ranchera!

    @Tomek124 @brajan3kk
  22. Siema kalahim , mam już gotówkę na auto i czekam na serwerze ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin