Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Romek.

    @loc

    fcr z up1 leci bez tapa 165 a najwięcej z tapem i na kole jechalem 250
  2. Romek.

    @loc

    vmax? wydaje mi sie ze fcr z up1 jest szybsza
  3. Romek.

    KUPILEM URANUSA!

    siema w tym odcinku kupilem uranusa i dodalem mu upy i zmienilem vizu! zostaw lajka pod filmem, napisz komentarz, zostaw suba na kanale wesolych swiat! link: https://www.youtube.com/watch?v=yX0kzcJmbOc&feature=youtu.be
  4. widzowie co jest takiego op w elegancie ze 1.6 chodzi tak drogo jak to auto jest w cenie premiera salonowo znaczy teraz jakby bylo w salonach to pewnie max 200k bo to wciaz klasa srednia auta XD

  5. 2 worki cementu i taczka pustaków, 200k
  6. Romek.

    Uranusa

    Model:uranusPojemność silnika: 1.6+Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: najlepiej up bez lampCoś od siebie: ofki
  7. nareszcie bedzie mial kto robic mi eventy poscigowe

  8. No jakby to byly te fajne to bym se ja moze kupil
  9. kiedy ta super szara fura co stoi w garazu pracowni?

  10. Romek.

    Pożegnanie - flvgx

    szkoda tylko tego motorka bo jeden mniej na tych lampach
  11. SIEMA ZROBILEM TEST BULLETA ZOSTAW LIKE I SUBA I KOMENTARZ CO KUPIC NASTEPNE LINK: KLIK KLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIKKLIK
  12. Romek.

    Pożegnanie - flvgx

    smiech na sali, sam mam prawie wiecej kar XD
  13. Romek.

    Pożegnanie - flvgx

    no ale komu znowu zaszkodziles
  14. Romek.

    Pożegnanie - flvgx

    co zrobiles ze znowu bana masz
  15. Romek.

    NRG-500!!!

    No reklama na kanale jest haha juz se odebralem kity po edzie usune ja XDD Git
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin