Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1.  

    1. Buszek.

      Buszek.

      Taką nebulę od takiego gościa się szanuję ;) 

      Pozdrawiam cieplutko 

      PS Czy ja wiem czy taka Ulana xD

  2. Romek.

    Sprzedam Yosemite

    Jakie 400 jak to 2.0 bylo wczoraj imo 270k chlop chcial bodajze lub cos kolo 300k,moge dac 340
  3. e tam ja mam 7k id lepszego rzecha dodam mu ciemno niebieskie a nie jakies mandaryny
  4. mam juz solaira pozatym to nie sa ciemno niebieskie tylko jakies ciemniejsze
  5. sanda tez nie chce bo byle o co sie odbije a on juz podskakuje na to xd
  6. Model: najlepiej klasy aut sredniej, jakis vincent moze byc, lub inny tego kroju rzech, moze tez byc voodoo jak ktos ma fajne bez lampPojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: do 3,5kkDodatki: na ciemno niebieskich rgb lamp 0 0 255 lub cos 2.0-2.2 ale bez lamp w fajnej cenie Coś od siebie:mozecie cos oferowac, nie chce innych lamp bo robie kolekcje
  7. Romek.

    Tuner SF Downtown

    36364 lpg 75, szyby 20, klucz + dopka
  8. Witam serdecznie. Zostałeś powalony, [2021-02-12 10:36:54] [Output] : â’ľ Powalasz gracza Mietek_Kasztan na ziemiÄ™. następnie zakuty przeze mnie, [2021-02-12 10:37:00] [Output] : âś” Gracz Mietek_Kasztan zostaĹ‚ przez Ciebie zĹ‚apany. gdy biegłem z Tobą do radiowozu pisałeś kilka wiadomości do swoich kolegów, żeby mnie zabili i im się to udało. [2021-02-12 10:37:01] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: zabijcie [2021-02-12 10:37:16] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: zabj [2021-02-12 10:37:16] [Output] : * ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza ZineX.. Następnie Ty napisałeś do swoich kolegów żeby Ciebie też zabili (nie wiem dokładnie czy to zrobili) [2021-02-12 10:37:20] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: mnie [2021-02-12 10:37:21] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: tez Gdy ja się zrespiłem przed HQ, nie mogłem biec sprintem, a jak byłem na SWAT to rozkułem Cię by sprawdzić czy się zbugowałeś i się pojawiłeś, więc był to bug. rozkułem Cię i napisałem że pójdziesz przez PID - gdy się kogoś złapie/powali na strefie DM a następnie zostanie zabitym przez kogoś innego w celu uniknięcia kary schwytanego to osoba która strzelała lub zabiła, w twoim przypadku zabójstwo mnie: [2021-02-12 10:33:54] [Output] : * ZostaĹ‚eĹ› zabity przez gracza Mietek_Kasztan. Co do minionego czasu, mieliśmy tylko 2 jednostki transportowe (w tym ja) które były pełne złapanych graczy którzy prowadzili ostrzał w moją stronę. Pozatym z Los Santos do Dillmore jest około 3 minuty jazdy.
  9. Romek.

    Solair'a

    stoi na gieldzie do 250k teraz 1.6 z upami :>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin