Witam serdecznie.
Zostałeś powalony, [2021-02-12 10:36:54] [Output] : â’ľ Powalasz gracza Mietek_Kasztan na ziemiÄ™.
następnie zakuty przeze mnie, [2021-02-12 10:37:00] [Output] : âś” Gracz Mietek_Kasztan zostaĹ‚ przez Ciebie zĹ‚apany.
gdy biegłem z Tobą do radiowozu pisałeś kilka wiadomości do swoich kolegów, żeby mnie zabili i im się to udało.
[2021-02-12 10:37:01] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: zabijcie
[2021-02-12 10:37:16] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: zabj
[2021-02-12 10:37:16] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza ZineX..
Następnie Ty napisałeś do swoich kolegów żeby Ciebie też zabili (nie wiem dokładnie czy to zrobili)
[2021-02-12 10:37:20] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: mnie
[2021-02-12 10:37:21] [Output] : Mietek_Kasztan [26]: tez
Gdy ja się zrespiłem przed HQ, nie mogłem biec sprintem, a jak byłem na SWAT to rozkułem Cię by sprawdzić czy się zbugowałeś i się pojawiłeś, więc był to bug. rozkułem Cię i napisałem że pójdziesz przez PID - gdy się kogoś złapie/powali na strefie DM a następnie zostanie zabitym przez kogoś innego w celu uniknięcia kary schwytanego to osoba która strzelała lub zabiła, w twoim przypadku zabójstwo mnie:
[2021-02-12 10:33:54] [Output] : * Zostałeś zabity przez gracza Mietek_Kasztan.
Co do minionego czasu, mieliśmy tylko 2 jednostki transportowe (w tym ja) które były pełne złapanych graczy którzy prowadzili ostrzał w moją stronę. Pozatym z Los Santos do Dillmore jest około 3 minuty jazdy.