Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Romek.

    kupie patriota!

    Model: patriot Pojemność silnika: najlepiej 2.2 Przebieg pojazdu: Cena: nie z kosmosu ale moge dac sporo Dodatki: bez lamp lub lampy ciemnoniebieskie (0,0,255) Coś od siebie: fajny ten wariant nowy
  2. https://www.youtube.com/watch?v=nc6VcwsqN5g&t=2s
  3. Super profilowe widzowie mam??? ukradlem!!!

    1. TadziusNoreK

      TadziusNoreK

      Super słodki kotek <3

      Pozdrawiam

    2. architect
    3. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      kacprze jestes super degustator pozdrawiam 

    4. flor1aN

      flor1aN

      aha jestes w sapd i kradniesz

    5. alkomath

      alkomath

      aha +1 frolian romek kradziej

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Witam ponownie, Detective I Romek. Proszę mi powiedzieć co chcesz tą skargą wynieść? Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć ze względu na pierwszą takiego typu skargę. Widzę że się nie poddajesz, jednak ja uważam że żadnego błędu nie popełniłem. Nie jest nigdzie zakazanym to, żeby wejść na strefę DM w nieoznakowanym skinie. Miłego dnia.
  6. elo @dobek @bobekpatryk @BloodD
  7. Witam, Detective I Romek. Na chacie było kilka notek o akcji na strefie DM. Już raz zostałem zabity przez Pana i wróciłem mając ten sam skin. Trzeba się liczyć z tym że nie każdy tam jest cywilem, pozatym skoro widział Pan osobę w takim skinie to można się domyślić że jest to osoba z SAPD, dodatkowo o informacjach związanych z zamkniętym /tpdm. Dodatkowo śmiem twierdzić że był Pan tam celowo w celu pomocy uciekającemu, z którym już pan współpracuje długi czas. Miłego dnia.
  8. hej suport kiedy nowa nuta o sapd

    1. Maly_Karakan'TOPG

      Maly_Karakan'TOPG

      hej, kiedy mnie rozwalisz na dmie tak jak mi groziles

    2. Romek.

      Romek.

      rzadko cie na serwerze cos widze ostatnio :(((

  9. Mam nagranie, pokaże je osobie rozpatrującej skargę ponieważ słychać w tle rozmowę z mumble oraz chat frakcyjny.
  10. Zostałeś powalony a twój kolega mnie zabił w momencie gdy próbowałem cię schwytać.
  11. ok @bobekpatryk @GhostTownPL @dobek
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Ktos zbiera jajka wielkanocne i ma na las colinas? Mam 99/100 i mam tam, ale nie moge znalezc nigdzie (mam juz 2 z 3 na tej dzielnicy) jak ktos ma moze pokazac na pv lub dzony#0018 

    1. fliks'

      fliks'

      bym ci pomogl ale @Nudzio. mnie nie lubi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin