Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Romek.

    Turismo salonowe

    zion 2,4 i 1122
  2. ej czemu ludzie daja 3,5kk za stafforda id 8k jak stafford kiedys stal w salonie za 400k tygodniami czysty i nikt go nie chcial co jest wytlumacz ktos

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. Tigerro

      Tigerro

      Kiedyś ludzie nie kupowali wszystkiego z salonu pod zarobek ;/

    3. Dziken.drip

      Dziken.drip

      juz ci tlumacze, tak dziala rynek

    4. jawbdi

      jawbdi

      niby jakie lpsze fury XD za 3.5kk to co masz do wyboru ? turka ? infka jak ci sie fartnie ? czyli to co jest przejedzone xD lepiej wydać nawet 5kk na staffka aby jakaś różnorodność była 

    5. merat

      merat

      ale niewiem czy wiesz jawbdi ale jak x osob kupi staforda, to inni tez chca, i tym sposobem przejezdzony bedzie,.

      dlatego zapewne taka cena zeby cejoty nie mialy

       

    6. Ciastkowy*

      Ciastkowy*

      piękny wuz i tyle w temacie, to tak samo można zadać pytanie: czemu w nocy siedzicie na salonach i chcecie kupywać pojazdy taniej, żeby je potem sprzedawać z ogromny zyskiem? ;) 

  3. Model: zion 2.4 ID: 85629 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 40km Dodatki: up4, fele Cena: ofki Coś od siebie: ofki jakies SS’y:
  4. Model: Phoenix Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: Dodatki: 2.2 pft - lampy obowiazkowo niebieskie(ciemne) - rgb: 0,0,255 Coś od siebie: ofki
  5. film z policji nareszcie widzowie

     

  6. Romek.

    Pokaż swoją twarz

    alkoholik pokazcie sie @mat3j @Quiet @Nicholaz @dobek @QumiK^,^ @Wonder. @AqUaZ @RomekPijak
  7. Witam, Detective II Romek. W momencie gdy goniliśmy różowego cheetaha i chcieliśmy go zablokować dojeżdżałem do kordonu, przy którym byłeś Ty w comecie, 2 inne różowe cheetahy oraz różowy bullet, Gdy dojeżdżałem z mojej perspektywy próbowałeś pomóc uciekinierowi oraz utrudniałeś manewry funkcjonariuszom i blokowałeś jeden radiowóz (czarnego patriota) wraz z resztą pojazdów które wymieniłem. Po chwili gdy wysiadłem z pojazdu dopiero wszyscy zaczęliście odjeżdżać. Po drugie nie rozumiem również co Cię interesuję kto ucieka i po co podjeżdżasz pod kordon tym samym utrudniając nam pracę. Miłego dnia.

  8. lece na patrol widzowie96TKaRb.jpg

    1. IwanMaster

      IwanMaster

      fotoszop is maj paszion, nie no ale idzie

    2. Gryczuu

      Gryczuu

      Coś mi świta że dzisiaj holowałem tego stratuma;D

    3. k3mrl

      k3mrl

      nie no panie, tuż to widać ze dryfter spod tesco

    4. RaveN*

      RaveN*

      ale prędkość

  9. Login: _rura Nick: Romek. ID pojazdu: 56531 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zabudowany tył Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): https://imgur.com/gallery/2Bv9aWJ
  10. Login: _rura Nick: Romek. ID pojazdu: 56531 Na jaki wariant chcesz zmienić: Zabudowany tył Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): https://imgur.com/gallery/2Bv9aWJ
  11. elo zostawcie like pod super materialem. zostawcie rowniez komentarz. mielego dnia https://www.youtube.com/watch?v=ZV7w1s5LfaE
  12. elo dajcie lajka 

     

  13. fajny vibe a ma 4k wyswietlen dajcie lajka

     

  14. Romek.

    kupie patriota!

    nie sella a dawalem ofke fajna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin