Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. no wczoraj dostalem ofke 450k w gotoweczce lub wymiane warta 470k, ale wole kaske c:
  2. Model: moonbeamID: 36364Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 103kDodatki: stereo, felgi (1025), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( EZ ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, , LPG 75, SZYBY 20, KLUCZCena: 550k do negoCoś od siebie: jedyny moonbeam 2.2 na ciemno niebieskich lampach, dostepnych klockow 2.2 jest bodajze 9 sztuk a ten jest jedyny na nich, robienie samemu to wiekszy koszt niz kupno gotowca, fajna doniczka, driftowóz i gratka dla kolekcjonerów rzęchów,bryka robi furore na mieście i jest znana z filmu na youtube!SS’y: https://imgur.com/a/QIgtlB1
  3. Model: obojetne, najlepiej furki sredniej klasy np vincent, glendale, intruder, blista, bravura, stanier lub zr-350Pojemność silnika: 1.6-2.2Przebieg pojazdu: -Cena: rozsadnaDodatki: najlepiej z tymi lampami(███ (ciemnoniebieskie) lub 2.0-2.2 z dobrym tune ale bez lamp to sobie sam zamontujeCoś od siebie: ofki jakies
  4. Romek.

    vincent 2.0

    dam 215k zebys nie stracil sobie i ci wyszlo 240 z tym demontem co zrobiles wczoraj czy tam dzis
  5. nie wazne czy pierwszy czy ostatni loto tak samo jak inne!!! 235k!!!
  6. ajajaj, wczoraj za 240 poszedl taki super wus ale bez jakiegos upa
  7. 899999.99 od renki i 2 litry nalewki z novigradu
  8. to ja dam 55k i 2,5 tony karmy dla chomika dżungarskiego
  9. szkoda ze nie ma tych lamp co zbieram furki, bo chcialem vicka kupic 2.0 lub 2.2 ostatnio 250k i zmieniam lampy
  10. 36364 lpg 75, szyby 20, bak zwykly +550k
  11. siema nagralem test solaira 2.2 z nitrem! zachecam do obejrzenia materialu! zostawienia like i suba na kanale i dzwonka. link: KLIKNIJ TO OKEJ?!
  12. Romek.

    Konkurs o 30 000 PLN

    @RomekPijak @GhostTownPL @norbert.
  13. Dalbys jutro sie przejechac nia okolo 17;30? 100000
  14. Romek.

    Stałe 60fps. Pomocy.

    Zmien ustawienia w panelu nvidii pod gta, wylacz programy w tle i pousuwaj te aplikacje zbedne windowsowe, jest duzo poradnikow jak to zrobic, mozesz tez odpalic gta za pomoca danego podzespolu, np procesor lub karta
  15. Klocek 2.2 36364, lpg 75, szyby 20, bak zwykly i dopka 250k wstepnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin