Witam serdecznie - Sergeant II Romek.
Nie rozumiem sensu skargi, nakazałem Ci się zatrzymać za przekroczenie prędkości -
po czym napisałeś że napisałeś reporta i że mnie nie widać, więc czekałem aż ktoś z administracji serwera przyjmie reporta i mnie odbuguje, następnie przeprowadziłem zwyczajne zatrzymanie, gdy mnie już widzieliście.
Przekroczyłeś prędkość w terenie zabudowanym i za to zostałeś ukarany mandatem którego przyjęcia odmówiłeś, więc trafiłeś do więzienia. Nie karałem Cię mandatem za powodowanie kolizji, bo staranowałeś mnie, jednak nie celowo, przez tego buga.