Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Nowy film z sapd:

     

    1. Exy.

      Exy.

      Romuś w końcu filmik

  2. e masz jakiegos moda na swiatla w autach czy cos bo fajnie to wyglada i 250k od reki
  3. SIEMA, W TYM ODCINKU SCIGALISMY SIE PO SAN FIERRO! ZOSTAW LAJKA I SUBA I KOMENTARZ, A TU LINK DO FILMU!
  4. ZOSTALEM ZBANOWANY! 

     

    1. PAWELOVSKI.
    2. HNTR

      HNTR

      Łączmy się w bólu xD

    3. kejrun
    4. ArsiK*

      ArsiK*

      witam w klubie 
      ja włączyłem clumsy jak miałem mta wyłączone XD

  5. pogchamp ban na mta 24h za lagswitcha 

    1. kejrun
    2. .szybki
    3. Romek.

      Romek.

      nie wiem dokladnie ale laguje ci to neta 

    4. Walker*

      Walker*

      clumsy ja to samo mam chlopie na lekcji bylem i w mta a tu ban a tylko chchialem clumsy odpalic 

    5. ArsiK*

      ArsiK*

      mi tam na 15 min zablokowało jak clumsy odpaliłem 

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. nie ma to nic wspólnego z twoim złamaniem KRD czyli przekroczeniem prędkości, wierzyłem wam bo przejeżdżaliście po mnie i wam się nic nie działo, a ja miałem cały uszkodzony radiowóz.
  8. jest karane przez frakcje SAPD, tutaj odnośnik do oficjalnego Kodeksu ruchu drogowego na 4life - link do KRD pisałeś o skardze że dacie nagranie w skardze, no to jest również na nagraniu to ze w 2,5 minucie filmu już mnie widać i prowadzę normalne zatrzymanie.
  9. Jechałem za Tobą, także i tak mała szansa na to żebyś mnie zauważył, pozatym KRD się przestrzega na bieżąco na drogach San Andreas, a nie tylko wtedy gdy się zobaczy Officera SAPD.
  10. Witam serdecznie - Sergeant II Romek. Nie rozumiem sensu skargi, nakazałem Ci się zatrzymać za przekroczenie prędkości - po czym napisałeś że napisałeś reporta i że mnie nie widać, więc czekałem aż ktoś z administracji serwera przyjmie reporta i mnie odbuguje, następnie przeprowadziłem zwyczajne zatrzymanie, gdy mnie już widzieliście. Przekroczyłeś prędkość w terenie zabudowanym i za to zostałeś ukarany mandatem którego przyjęcia odmówiłeś, więc trafiłeś do więzienia. Nie karałem Cię mandatem za powodowanie kolizji, bo staranowałeś mnie, jednak nie celowo, przez tego buga.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin