Romek.
-
Postów
380 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
2 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Romek.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
DzikiGon 
Powód: Trollowanie graczy (zapłata albo woda)
Nałożone przez: Greyna.gg -
to nie jest czasem szantaż? -
Nie rozumiem tego hype na rekru na suppa zawsze tyle podan itp nagle gracze tacy pomocni iwgl te podania chyba pisane sa tylko ze wzgledu na fixy i tp a wiekszosc osob nie wie nawet jaka to robota a no i zeby dostac sie na suppa trzeba byc na serwie chociazby rozpoznawalnym i byc we frakcji minimum kilka miesiecy taki protip no pozdrawiam wszystkich chetnych na suppa setki rapsow bedzie robione nie bedzie farmienia na lawetkach juz
Tym samym zycze powodzenia
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
z 1 częscią się zgodzę z 2 nie bardzo
-
Nie bardzo tutaj rozumie zdanie, że trzeba być w frakcji minimum kilka miesięcy. Dołączenie do frakcji jest kwestia indiwidualną, a wiadomo że posada suppoetera + frakcja to są obowiązki x2, nie dość że trzeba wyrabiać normę w frakcji to dochodzi do tego kwestia raportów więc trzeba już troszeczkę czasu przeznaczyć
( jest to tylko i wyłącznie moje zdanie)
-
nie jest wykluczonym to ze dostaniesz sie na suppa nie bedac we frakcji
Jednak jezeli jestes we frakcji to masz "dodatkowe punkty" w koncu nie jestes raczej odwalaczem i mozna ci bardziej zaufac
-
22 minuty temu, lcarix napisał:z 1 częscią się zgodzę z 2 nie bardzo
-