Skocz do zawartości

Romek.

Gracz
  • Postów

    380
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Romek.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. XQ tyle osob obserwujesz na forum patrze na profile to od razu obserwujacy ty a czm mnir nie obserwujesz? :((((((

    1. XQward
    2. HeroS*

      HeroS*

      Ja Cię obserwuję, a Ty mnie nie  ;ccc

    3. XQward
    4. HeroS*

      HeroS*

      Ooo! Aż mi się ciepło na serduchu zrobiło :3

  3. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @Orbi. @HaaQu* 2. Najlepszy Moderator/ka: - (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: - (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: (Wszyscy Administratorzy)  5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani:@Worthless  6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Studio Filmowe  7. Najlepsza frakcja: Nominowani: (Wszystkie frakcje) 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @rissy.   9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Night Riders 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: (Wszyscy) 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Orbi. 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: (wszyscy członkowie Frakcji)  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: (Wszyscy prezenterzy) 14. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy) 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: (Wszyscy użytkownicy mumble) 16. Najlepszy tuner: Nominowani: (Wszyscy obecni tunerzy) 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) 18. Najlepsza praca na serwerze: (Wszystkie) 19. Przegryw miesiąca: @Teddy. 20. Najbogatszy Gracz: @rissy. 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @ZbyK.gg
  4. Co jest wchodze na forum i 36 powiadomien oszaleliscie

  5. noo gituwa moze sie uda hehe
  6. Romek.

    EVENT WYSCIG 1 MIEJSCE

    bążur! dziś rano Hinox zrobił wyścig! SGT!! tym super przyczepnym pojazdem uzyskałem dość spore prowadzenie, a następnie walczyłem na mc z innym graczem o 1 miejsce, jednak zawodowy kierowca wie jak sobie w takich sytuacjach robić i wygrywa! oczywiście ja byłem 1, bo gracz który "wygrał" oszukiwał i wyjechał zanim był start! zachęcam do zostawienia like, suba, oraz dzwona elo wiem cudowny opis hehe
  7. DzikiGon prawajazdy.png

    Powód: Trollowanie graczy (zapłata albo woda)
    Nałożone przez: Greyna.gg -
    to nie jest czasem szantaż?

  8. Dobrze w zawoduwie sztywno a nie jak jakies cieple chlopy z lo

  9. 1.25 siano za długosza
  10. hopper ze stranger things przezyl

  11. Romek.

    ZLOT G1

    Siema ziomkJi nagralem zlot na g1 jakis tam jest gituwa zachecam do zostawienia like i suba, bede robil wiecej filmow w takim stylu link do super materialu
  12. Nie rozumiem tego hype na rekru na suppa zawsze tyle podan itp nagle gracze tacy pomocni iwgl te podania chyba pisane sa tylko ze wzgledu na fixy i tp a wiekszosc osob nie wie nawet jaka to robota a no i zeby dostac sie na suppa trzeba byc na serwie chociazby rozpoznawalnym i byc we frakcji minimum kilka miesiecy taki protip no pozdrawiam wszystkich chetnych na suppa setki rapsow bedzie robione nie bedzie farmienia na lawetkach juz 

    Tym samym zycze powodzenia

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. lcarix

      lcarix

      z 1 częscią się zgodzę z 2 nie bardzo :D

    3. .delete

      .delete

      Nie bardzo tutaj rozumie zdanie, że trzeba być w frakcji minimum kilka miesięcy. Dołączenie do frakcji jest kwestia indiwidualną, a wiadomo że posada suppoetera + frakcja to są obowiązki x2, nie dość że trzeba wyrabiać normę w frakcji to dochodzi do tego kwestia raportów więc trzeba już troszeczkę czasu przeznaczyć 

      ( jest to tylko i wyłącznie moje zdanie) 

    4. Romek.

      Romek.

      nie jest wykluczonym to ze dostaniesz sie na suppa nie bedac we frakcji

      Jednak jezeli jestes we frakcji to masz "dodatkowe punkty" w koncu nie jestes raczej odwalaczem i mozna ci bardziej zaufac

       

    5. ENOMEK.

      ENOMEK.

      22 minuty temu, lcarix napisał:

      z 1 częscią się zgodzę z 2 nie bardzo :D

       

    6. .delete

      .delete

      @Romek. Czarna lista KSF z nikąd się, nie wzięła 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin