Hejka
Chciałbym się wypowiedzieć w tym temacie. Co do telefonu, nie posiadam go ja lecz mój kolega i co nie co o nim wiem.
Specyfikacja telefonu jest dość z wysokiej pułki, współpracuje on 4-6 GB RAM (LPDDR4X). Posiada włożenie dwóch kart SIM. Aparat jest podobny do telefonów takich jak ( Iphone X, logo Xiaomi oraz Android One )
Jeśli chodzi o szybkość, płynność telefonu, jest na prawdę znakomita i zdecydowanie lepsza niż jak telefon kosztujący 2 razy więcej. Sam wygląd w sobie jest bardzo ładny i bardziej przyciąga wzrok do siebie niż większość telefonów.
Rozdzielczość telefonu 18:9 ( 2160x1080 ), tak duża rozdzielczość powoduje że barwy są znakomite oraz dość widoczne w słońcu.
Myślę że jakoś pomogłem, Pozdrawiam