Skocz do zawartości

wizzhehe

Gracz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez wizzhehe

  1. wizzhehe

    Masz czy nie?

    Zostawię to bez komentarza. Masz gofrownice?
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Prawdę mówiąc nick nie jest cały bo powinno być "wizzu" lub "xVizzu" a co do nicku, wziął on się od proszka "vizir"
  4. Jeśli to ty i twoja dziewczyna to daje 10/10 a jeśli brane z internetu 7/10
  5. No no, jak tak z nudów i się nie przykładałeś, to na prawdę fajne ;p
  6. Wszystko gotowe! :) Czekam z niecierpliwością na wyniki! Powodzenia dla Wszystkich! :)
  7. Może nie śmieszny ale szczery, wygrać coś oznacza ciepło na serduszku
  8. Brak samochodu, początkujący jestem + 41k w 6 dni, grając po 2 do 3h nie pracując cały czas.
  9. Powiem tak, tobie ma się podobać nie mi akurat imię Dawid bym nie chciał. Bartek
  10. W tej chwili 1 + nie wiem ile kursów. ;d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin