Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Całkiem dobra offka, napiszę do tego pana na pv lub na servie. Licytacja trwa nadal
  2. Nazwa nieruchomości: Burger Shot ID nieruchomości: 862 Cena za dobę: 360pln Lokalizacja: Whitewood Etlates na przeciwko lawet. Cena: Offki SS’y: https://imgur.com/a/F8UnbiICoś od siebie: Fajna baza pod organizację jak i pod domek. Jeśli cena mnie nie zadowoli baza zostaję zostaję u mnie
  3. Model: Stinger.ID: 46825Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 13kDodatki: 2.2 FTCena: Wymienię za turka, lub infka.Coś od siebie: Sztos autko i tyle. Tutaj ss'y https://imgur.com/a/FhEdRUz
  4. Naturalnie, niech to będzie moja wina, bo oczywiście wina nie leży po waszej stronie. Wystarczyło napisać "sorry" i było by po problemie. Co do tej broni widziałem dobrze że zacząłeś, ale wypieraj się, masz prawo bo niestety Ci tego nie udowodnię. Więcej do dodania nie mam.
  5. "Wolałeś jechać za kordonem pościgowym" Tak się składa że po prostu jechałem na swojego tunera i jechałem w bezpiecznej odległości od was, lecz ty nagle mnie ztaranowałeś, po czym zacząłeś do mnie celować i nie mów mi, że nie celowałeś we mnie bo to oszczerstwo. A co do "przeszkodziłeś mi uderzając we mnie" jechałem około 180 km, więc ciężko było wyhamować prawda? Zastanów się co piszesz. "widząc Police Department, czy inne służby, które aktualnie jadą na sygnałach świetlnych/dźwiękowych, należałoby zjechać z drogi na pobocze i ustąpić pierwszeństwa"- Zobacz ss i się zastanów jak miałem Ci ustąpić pierwszeństwa
  6. Nick funkcjonariusza: @c0veR Data i godzina zdarzenia: 2019-10-18 coś koło 19. Pełen opis sytuacji: Jadę sobie po Las Venturas, gdyż nagle @c0veR uderzył we mnie i bez żadnego "sorry" odjechał dalej. Następnie pojechałem kawałek za nim bo chciałem powiedzieć żeby zapłacił za szkody, funkcjonariusz wysiadł zaczął mierzyć do mnie z broni. Naprawdę rozumiem że pościg i te sprawy, ale napisanie słowa "sorry" zajmuję 2 sekundy. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/3rQ5c15
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. PardonsiK

    Kupię Nebulę

    Model: Nebula Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Jak najmniejszy. Cena: Do uzgodnienia. Dodatki: Mile widziane. Coś od siebie: Pardon me
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 1125517175_bannedxd.PNG.58e3259e6a22d8caf330101741e7382c.PNG

    I cyk 5 ban ;DB);D

     

     

    1. Minotaur

      Minotaur

      Jezu nie doczytał mi się na początku ss i myślałem, że dostałeś bana na serwie.

    2. multeK

      multeK

      Chyba sobie te bany kolekcjonujesz. ;D

    3. PardonsiK
    4. BarteMakitA
  11. Jak tego nie wygram dzwonie do plokulatuly
  12. Skoro miałeś ofertę 600k to było sprzedać, ja ci oferuje tyle ile jestem w stanie za to dać, nie mam zamiaru przepłacać za auto.
  13. Czyli teraz będziemy musieli zrobić pościg w życiu Realnym, ja będę uciekał na piechotę a ty mnie będziesz gonił rowerem mając na głowie Niebieski Kogut Trzymaj się KRISU. Hejo Na dole to KRISU wzywający posiłki
  14. Wolałbym bardziej ft, ale podaj cenę.
  15. Model: Buffalo. Pojemność silnika: 2.0-2.2 Przebieg pojazdu: W miarę niski. Cena: Tak do 520k Dodatki: Najlepiej FT bez nitra, ale zobaczymy co w trawie piszczy Coś od siebie: Najlepiej jakby był na niebieskich lub ice lampach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin