"Zastawiliście Panowie radiowóz i pomimo mojej prośby cały czas blokowaliście ruch, a więc stawialiście opór, więc chciałem podjąć się użycia ŚPB. Po około minucie ponownie mnie zastawiliście, więc rozpocząłem zatrzymania drogowe."
Zabawne, lecz stałem w pozycji która nie mogła blokować ruchu, lecz na to nie mam dowodu.
"Co do kolizji wyraźnie widać znak ,,STOP", na którym się zatrzymałem, gdy ty wjechałeś w tył mojego radiowozu, ponieważ nie zatrzymałeś się przy nim."
Jak widać na ss, zaraz po minięciu znaku STOP zatrzymałeś się i w ciebie uderzyłeś.
Pisałem kilkukrotnie, że znajomy był zbugowany w aucie, mogę dać ss'a, ale nie słuchałeś mnie i szedłeś w zaparte żebym opuścił pojazd.
"W dodatku w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic uruchomiłeś silnik i ruszyłeś, co mogłem uznać za próbę ucieczki."
Tak jak mówiłem, znajomy był zbugowany, lecz ty to ignorowałeś, dlatego uruchomiłem silnik i chciałem trochę odjechać, żeby się odbugował.
"Proszę o wypowiedź proszę: Pequs, Karafik oraz Maciek" - Nie mają po co się wypowiadać, ponieważ skarga jest w twoją stronę i oskarżonym jesteś ty nie oni.