-
Postów
698 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez PardonsiK
-
Jak wam weekend mija?
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
słabo jak zawsze ... leci jak krew z nosa
-
-
Chyba nie może być tak zle
-
moze
-
@Mr.Sausage są plusy zabranego prawka, przynajmniej masz motywację kopać węgiel

Przynajmniej u mnie tak było
-
Konkurs dobiegł końca!
Zwycięzcą zostaje @Mr.Sausage Serdeczne Gratulacje!

Po Odbiór nagrody zwycięzca musi zgłosić się do 48H!!
DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA LUB WIECZORU!
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
faworka!11!111
-
Ustawione

-
o gz kielbasa
-
Gz