Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Cześć, jeżeli macie jakieś Punkty Premium na zbyciu to piszcie śmiało. :) 

     

  2. Pierwsze primo, napisałem wyżej, że jest Offka na servie jest 220k, więc podziękuje z twojej oferty.
  3. Z ceną 300k trochę przesadziłem, ale również nie mam zamiaru sprzedawać pojazdu za śmieszną cenę... Jeśli chcesz znać cenę kupna napisz mi na pv a nie robisz tutaj Off topic
  4. Nie wiesz, to się nie wypowiadaj handlarzyku. Po drugie nie rób mi tutaj Off topicu.
  5. Jeśli szuka ktoś mananki pod projekcik to łapcie

     

  6. Model: Manana ID: 53393 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu:100501kmDodatki: spoiler (1001), atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1019), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Fajne Oferty. Coś od siebie: Cudna manana już na ciebie czeka! *Jeśli cena mnie nie zadowoli pojazd zostanie u mnie* SS’y:
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Fajna offka, jeszcze trochę i sprzedam.
  9. Model: Manana ID: 21416 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu:10361,7km Dodatki: spoiler (1139), progi (1017), światła (1024), felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( Nekyux ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: Oferty. Coś od siebie: Idealna manana pod domek jak i do jazdy. V-max 160! *Jeśli oferty mi się nie spodobają pojazd zostaje u mnie* SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin