Skocz do zawartości

PardonsiK

Gracz
  • Postów

    698
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PardonsiK

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Login: zupka986Nick: PardonsiKID pojazdu: 45168Na jaki wariant chcesz zmienić: Combi ze spojlerem. Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): -
  4. Wywiad ciekawy, odpowiedzi na poziomie, no i tak trzymać. Ps. Również pozdrawiam
  5. Marcin jak mogłeś nie obronić Jasnej Góry?? Wierzyłem w ciebie :/

    A tak serio gratulacje Taxi Złotówa :D

    1. s1zu

      s1zu

      Chłop hita dostał i koniec walki

    2. PardonsiK
    3. kejrun

      kejrun

      gdzie to widziales pardon

    4. PardonsiK

      PardonsiK

      Byłem tam, kibicowałem, a tak serio to na twichu ;D

    5. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Ciekawe kiedy kolejna walka kończąca kariere ;D 

  6. Ja to tu tylko zostawię :) 

     

  7. Model: BuffaloID: 6799Pojemność silnika: 2.0Przebieg pojazdu: 27566,1kmDodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1081), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LUB 6799), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB BAKI 35/50, szyby 20%Cena: Offy od 700k żeby nie robić zbędnego spamu.Coś od siebie: Informuję, iż pojazd wystawiam poglądowo, w celu sprawdzenia ofert, jest to 1/3 dostępnych buffalo na malinach, z czego 3 jest na zerowaniu, tak słyszałem. SS’y:
  8. Ale się najadłem tymi pączkami, a no i powodzenia w rekru na suppa ;)

    1. Sheeker

      Sheeker

      Najlepsze są te z biedronki za 0,25zł za sztukę :wub:

    2. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      jaa też :D no dzięki <3 

    3. Dombao33

      Dombao33

      ja już nie mam pączków, chcesz mi kopsnąć jednego? :D Dzięki <3

    4. AbduL^
  9. Zachęcam wszystkich :D 

     

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Dziękujemy Panie Ryszardzie za wychowanie na serialu "Świat Według Kiepskich" Niech panu ziemia lekką będzie <3

  12. Teraz będę łapał bandtytuf B) 

    Reszcie również serdecznie gratuluję, widzimy się na s1 ;)

     

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Hej widzowie, 10 repki brakuję, damy radę? :D

    1. Michuuuu2137

      Michuuuu2137

      elo 1400 repki ci wbiłem

    2. Dubaj

      Dubaj

      Przepraszamy, ale dziś nie możesz dodać żadnych nowych reakcji. :/

    3. Michuuuu2137

      Michuuuu2137

      ja wykorzystałem wszystko co miałem xD

    4. PardonsiK

      PardonsiK

      @michu.gg <3 Reszcie również dziękuje <3 

    5. Michuuuu2137

      Michuuuu2137

      nie ma sprawy panie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin