Skocz do zawartości

minecraftmaciek2010PL

Gracz
  • Postów

    92
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana minecraftmaciek2010PL w dniu 19 Kwietnia 2023

Użytkownicy przyznają minecraftmaciek2010PL punkty reputacji!

O minecraftmaciek2010PL

  • Urodziny 23.11.2010

W świecie gry

  • ID konta gracza 4267
  • Nick minecraftmaciek2010PL
  • Data rejestracji 2015-05-06 11:35:14
  • Ostatnio widziany 2026-04-03 23:14:41
  • Łączny czas gry 3673 godz. 38 min.
  • Respekt
    -74
    Life Points
    62908
    Punkty karne
    1197

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Los santos
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Mezczyzni

Ostatnie wizyty

465 045 wyświetleń profilu

Osiągnięcia minecraftmaciek2010PL

Spamer

Spamer (4/4)

496

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje minecraftmaciek2010PL

  1. Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.

    Pozdrawiam

    @wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy

    @garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw

    @maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo

    @koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go

    @goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic

    @.Nati - najlepsza supporterka 4life

    @Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie

    @RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze

    @sannia - najlepsza du*a na serwerze

    @[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze 

    @ReaR - najlepszy busiorz

    @Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi

    @bombel15 - zawsze o mnie pamieta

    @kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze

    @ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce

    Nie Pozdrawiam

    @K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic

     

     
     

    Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.

     

    Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. swirmati2010@wp.pl
    3. goroncydamus

      goroncydamus

      Dzieki maciek ze mnie zreportowales na poczontku rozgrywki bobym nie poznal takiego super czlowieka jakim byles, no wlasnie byles. pa. 

    4. ReaR

      ReaR

      Dzienkuje muj ulubiony laweciorzu za wyruznienie. rzycze wszystkiego najlepszego dla calego serwera 4lif i dla bzyka i dla greyny i dla ich pienknego pieska. Nie [ozdrawiam SAPD bo to som nie powiem co 

    5. garbatymaciek2010PL

      garbatymaciek2010PL

      dzieki za status majontkowy kolego aha aha 

    6. kubusssss

      kubusssss

      potszsbuje porady napisz w wolnej hwili to jusz nie som zarty.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin