Skocz do zawartości

davyS

Gracz
  • Postów

    150
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez davyS

  1. davyS

    KONKURS 15.000 PLN

    Pieniążka chce
  2. Fajnie się czytało, szkoda tylko, że taki krótki i praktycznie na jeden temat.
  3. @Alvnek^^, @FreQe, @mvrcin777 SGSP Szkoda, że z banicjami pokończyliście..
  4. Już nie ważne 

  5. davyS

    [MODEL] Sultan Taxi

    ^+ Bez tych wlotów powietrza na masce lepiej moim zdaniem by to wyglądało
  6. Na screenie nie widzę zbyt dużych uszkodzeń na premierze, poza tym to nie ja prowadziłem pojazd, siedziałem tylko jako pasażer. Taranowaliśmy wszystko co się rusza? największy ruch był w okolicach lotniska, gdzie właśnie tam przyłączył się biały premier a ciężko jest omijać coś, co powtarza Twoje ruchy i nie zwraca uwagi na to, że odbywa się pościg i coś z syrenami i światełkami na dachu jedzie.
  7. Nick funkcjonariusza: @darkmon oraz @Moszu, nie jestem w stanie powiedzieć, czy ktoś jeszcze z funkcjonariuszy się znajdywał na tym pościgu. Data i godzina zdarzenia: 16 czerwca, około godziny 19:30 Pełen opis sytuacji: Pościg rozpoczął się w San Fierro, rozpoczął go funkcjonariusz darkmon prawdopodobnie za przekroczenie prędkości. Wszystko w tamtym momencie szło normalnie, kiedy dojechaliśmy do skrzyżowania w SF obok lotniska przyłączył się do pościgu biały premier (którego widać po prawej stronie na screenie) który działał na naszą niekorzyść. Uczestniczył on w pościgu cały czas, gdy dojeżdżaliśmy do Los Santos zaczął się prawdziwy cyrk.. Do pościgu przyłączył się każdy możliwy pojazd w tamtym momencie napotkany na drodze, jeden z kurierów był na tyle skory do pomocy SAPD, że z pełnym impetem wjechał w nas wbijając siebie w ścianę (nadal nie zauważyłem czegokolwiek na temat tego, aby gracze odłączyli się od pościgu). Na dwupasmówce obok plaży w Los Santos pościg zakończył się przez jednego z kuriera, który umyślnie zajechał nam drogę blokując maskę samochodu a funkcjonariusze (i nie tylko) postanowili nas zablokować. I teraz mam takie małe pytanie do Was, czy Wy te bindy typu "Odłącz się od pościgu w innym wypadku użyjemy przymusu bezpośredniego!" macie tylko w przypadkach, gdy ktoś Wam przeszkadza w pościgu? A nawet jeśli ja nie zauważyłem tego bindu a faktycznie ktoś z Was go puścił, to gdzie te środki przymusu bezpośredniego? Bo po całek akcji każdy się rozjechał jakby nigdy nic. Nawet na poniższym screenie widać wokół nas sześciu zwykłych graczy, czy tak wyglądają pościgi w życiu realnym? Gdzie jak sami pokazujecie w artykułach i mówicie, że chcecie iść w stronę jak najlepszego poziomu RP. Dowód, który to potwierdza całe zajście: @Nexisten https://imgur.com/a/Hn8zoEz Ja, Rainy zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Mamizku kochany, w tej akademii postaraj się nie rozbierać samochodów na części swoim kolegom z SGSP za pomocą nożyco-rozpieracza. Życzę zdanych egzaminów ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin