Skocz do zawartości

davyS

Gracz
  • Postów

    150
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez davyS

  1. Tak Wolfenstein: Enemy Territory?
  2. Nie oszukujmy się, ale zwykli gracze mogą być dla kogoś bardziej znani, a dla kogoś mniej. Przeprowadziłem wywiad z @xDeynNx, ponieważ uznałem, że jest on ciekawą osobą ze względu na jego pobyt w trzech frakcjach, organizowaniem konkursów i długim stażem na serwerze. Nie jest to pierwszy lepszy gracz złapany na giełdzie, ale dziękuję za opinie!
  3. Zapraszam do pozostawienia oceny! <3

  4. Witam serdecznie! Z tej strony Redaktor Aplikujący @*Davey, zapraszam do przeczytania mojego pierwszego wywiadu z graczem @xDeynNx. *Davey: Witam, z tej strony Redaktor Aplikujący *Davey, czy mógłbym z Panem przeprowadzić wywiad? xDeynNx: Jasne z wielką chęcią udzielę Ci wywiadu. *Davey: Cieszę się! Na sam początek opowiedz nam coś o sobie. xDeynNx: Jak większość osób wie mam na imię Jakub oraz pochodzę z województwa śląskiego. Na co dzień uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu Technik Transportu Kolejowego. Na chwilę obecną mam 16 lat co 25 lutego się zmieni. *Davey: Świetnie, co skłoniło Cię, aby pójść na ten profil? xDeynNx: Na profil Technik Transportu Kolejowego głównie poszedłem z pasji, którą zaraził mnie tata. Od małego byłem zafascynowany koleją oraz transportem kolejowym. *Davey: Fascynujące, a teraz przejdźmy do pytań odnośnie do Twojej gry na serwerze. Powiedz, jak zaczęła się Twoja przygoda z serwerem i kiedy? xDeynNx: Na serwerze 4life moja przygoda zaczęła się 13 stycznia 2018 roku. Koledzy namówili mnie, aby wejść na serwer i sobie pograć. Z samego początku serwer nie za bardzo mi się spodobał, co zmieniło się po jakimś czasie. Po rozpoczęciu gry miałem kilkumiesięczną przerwę i w końcu wszedłem na serwer oraz zacząłem zarabiać. *Davey: Wspomniałeś, że po kilkumiesięcznej przerwie od czasu zaczęcia gry wróciłeś na serwer, orientowałeś się mniej więcej, od czego zacząć i czy pamiętasz może, jak wtedy wyglądał twój przebieg gry? Czy koledzy, którzy namówili Cię do założenia konta, czy nadal Ci towarzyszyli i pomogli zarobić pierwsze pieniądze? xDeynNx: Moje początki były ciężkie, koledzy, którzy namówili mnie do gry przestali grać i musiałem sobie radzić sam. Z tego, co pamiętam to zbieranie pieniędzy oraz life-pointsów na magazynie, po czym poszedłem pracować na lawetach. *Davey: Ostatnie pytanie z kwestii początków, dlaczego serwer Ci się z początku nie spodobał, co było tego czynnikiem? xDeynNx: Z samego początku serwer wydawał mi się nudny, bo przecież tylko nosiłem paczki na magazynie. Zmieniło się to gdy dołączyłem do pierwszej frakcji. *Davey: Początki sądzę, że dla każdego są trudne, a teraz powiedz, do jakiej frakcji dołączyłeś na początku, czy w przyszłości przynależałeś do jeszcze jakichś? xDeynNx: Pierwszą frakcją, do jakiej dołączyłem była frakcja San Andreas Medical Department, w której byłem ok. 2-3 miesiące, liderem wtedy był @.Dark_Lord.., a jego pomocnikiem @Kariz. Gdy frakcja mi się znudziła, uznałem, że spróbuje swoich szans w San Andreas Police Department, w której byłem 4 miesiące i zostałem wydalony. Po wydaleniu straciłem chęci do gry, natomiast powróciły one, gdy dostałem się do Transport of San Andreas, z której jakiś czas temu odszedłem. Teraz jak większość osób wie, że chcę powrócić do frakcji SAPD. *Davey: W której z tych wszystkich frakcji czułeś się najlepiej i co było tego powodem? xDeynNx: Szczerze mówiąc, najlepiej czułem się we frakcji San Andreas Police Department. Głównie powodem było to, że nigdy nie było nudy i zawsze było zawsze z kim porozmawiać na wszystkie tematy, nie tylko związane z frakcją. *Davey: Wspaniale, w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w rekrutacji! Zdradź nam, jakim majątkiem na chwilę obecną dysponujesz na serwerze? xDeynNx: Tę informację zachowam dla siebie, ponieważ w ostatnim czasie bardzo dużo straciłem na Tunerze w BM. *Davey: Oczywiście, uszanuję Twoją prośbę. Jak już weszliśmy na temat tunera, zająłeś w ubiegłym miesiącu w plebiscycie miesiąca 3. miejsce w kategorii „Najlepszy tuner”, jak myślisz, co było powodem tych głosów od ludzi? xDeynNx: Moim zdaniem była to przede wszystkim zasługa moich serwerowych kolegów oraz tego, że doliczki za montowane części były znikome. Byłem jednym z najbardziej aktywnych tunerów w tym czasie. *Davey: Znakomicie, trzeba przyznać, że zasłużyłeś w takim razie na to miejsce. Oczywiście życzę dalszych wygranych w przeróżnych kategoriach na plebiscycie. Przebiliśmy się przez temat Twoich zainteresowań, majątku, frakcji, to teraz czas na biznesy. Aktualnie jesteś w Redakcji na randze Młodszy Redaktor, dlaczego akurat wybrałeś Redakcję i jaką przyszłość dla siebie w niej przewidujesz? xDeynNx: Do redakcji dołączyłem już dawno, ale nie awansuje, ponieważ nic nie robię, po prostu potrzebuje aparatu do niektórych czynności. W najbliższym czasie będę prawdopodobnie odchodził. *Davey: Przykro mi, no ale nic, mam nadzieję, że być może jeszcze kiedyś znajdziesz biznes dla siebie, w którym będziesz czuć się dobrze! Zmieńmy temat, gdybyś mógł coś dodać lub zmienić na serwerze, to co by to było w pierwszej kolejności? xDeynNx: Aktualnie serwer jest dobrze zoptymalizowany i nie ma potrzeby wprowadzać większych zmian, aczkolwiek przydałoby się odświeżyć kilka osiedli mieszkaniowych, np. w Los Santos. *Davey: Rozumiem, z tego, co mi wiadomo, organizowałeś z Administratorem @Iguana konkursy pieniężne, ile łącznie pieniędzy od Ciebie na nie poszło? xDeynNx: Jasne, organizowałem konkursy z @Iguana Były to dwa konkursy i do jednego dawałem pieniądze jako nagrody bonusowe. Łącznie na konkursy poszło w okolicy 150-ciu tysięcy serwerowej gotówki. *Davey: Wow! To bardzo dużo jakby nie patrzeć. Zejdźmy na moment z tematu Multi Theft Auto, w jakie gry jeszcze pogrywasz w wolnej chwili? xDeynNx: W wolnej chwili głównie pogrywam w GTA V Online, jak i na platformie RAGEMP. Czasami zdarza się, że zagram w Among us oraz League of Legends. *Davey: Świetne gry, ile ja bym dał, żeby mój komputer umożliwił mi płynnie pograć w GTA V. Dobrze, nie ma co się nade mną rozczulać, wróćmy do naszego kochanego 4Life'a. Należysz do organizacji Olimp, możesz nam co nieco o niej opowiedzieć? xDeynNx: Owszem, należę do organizacji Olimp. Według mnie jest to najlepsza organizacja na serwerze, ponieważ są tam super ludzie, z którymi zawsze i o każdej porze dnia i nocy można porozmawiać na każde tematy. Atmosfera, która tam panuje, jest super rodzinna. Z tego, co mi wiadomo to majątek w samochodach organizacji to aż 163kk serwerowej gotówki. *Davey: Potężne pieniądze, oczywiście zapraszamy zainteresowanych do głębszego zapoznania się z ową organizacją na ich Sub forum w dziale organizacji. Myślę, że to dobry moment na zakończenie wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić? xDeynNx: W szczególności chciałbym pozdrowić @Bilu., @LuKi16, @NVXER, @Wiesi3k., @Muflus, @JuliaShaforostov, @Alpaka* @beezy., @L4MP3K,, @KropsoN, @Franczesko., @Matias2525 oraz całą organizacje Olimp! *Davey: Oczywiście pozdrawiam również, dziękuję za udzielenie mi wywiadu oraz wszystkim, którzy go się zdecydowali przeczytać! Wykonał Redaktor Aplikujący @*Davey dla Redakcji 4Life News. Pomocy przy obrobieniu zdjęcia udzielił Starszy Redaktor @matvs..
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Kupiłbym nie patrząc na cenę jakiegokolwiek z tych domków
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin