Nick funkcjonariusza: @darkmon oraz @Moszu, nie jestem w stanie powiedzieć, czy ktoś jeszcze z funkcjonariuszy się znajdywał na tym pościgu. Data i godzina zdarzenia: 16 czerwca, około godziny 19:30 Pełen opis sytuacji: Pościg rozpoczął się w San Fierro, rozpoczął go funkcjonariusz darkmon prawdopodobnie za przekroczenie prędkości. Wszystko w tamtym momencie szło normalnie, kiedy dojechaliśmy do skrzyżowania w SF obok lotniska przyłączył się do pościgu biały premier (którego widać po prawej stronie na screenie) który działał na naszą niekorzyść. Uczestniczył on w pościgu cały czas, gdy dojeżdżaliśmy do Los Santos zaczął się prawdziwy cyrk.. Do pościgu przyłączył się każdy możliwy pojazd w tamtym momencie napotkany na drodze, jeden z kurierów był na tyle skory do pomocy SAPD, że z pełnym impetem wjechał w nas wbijając siebie w ścianę (nadal nie zauważyłem czegokolwiek na temat tego, aby gracze odłączyli się od pościgu). Na dwupasmówce obok plaży w Los Santos pościg zakończył się przez jednego z kuriera, który umyślnie zajechał nam drogę blokując maskę samochodu a funkcjonariusze (i nie tylko) postanowili nas zablokować. I teraz mam takie małe pytanie do Was, czy Wy te bindy typu "Odłącz się od pościgu w innym wypadku użyjemy przymusu bezpośredniego!" macie tylko w przypadkach, gdy ktoś Wam przeszkadza w pościgu? A nawet jeśli ja nie zauważyłem tego bindu a faktycznie ktoś z Was go puścił, to gdzie te środki przymusu bezpośredniego? Bo po całek akcji każdy się rozjechał jakby nigdy nic. Nawet na poniższym screenie widać wokół nas sześciu zwykłych graczy, czy tak wyglądają pościgi w życiu realnym? Gdzie jak sami pokazujecie w artykułach i mówicie, że chcecie iść w stronę jak najlepszego poziomu RP. Dowód, który to potwierdza całe zajście: @Nexisten https://imgur.com/a/Hn8zoEz
Ja, Rainy zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.