Jump to content
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Crystal

Gracz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Typ konta

  Zwykłe

2 Followers

About Crystal

 • Rank
  Nowicjusz

W świecie gry

 • ID konta gracza 19168
 • Nick Crystal
 • Data rejestracji 2015-09-25 10:53:53
 • Ostatnio widziany 2019-06-05 21:19:19
 • Łączny czas gry 387 godz. 12 min.
 • Respekt
  -2
  Life Points
  6387
  Punkty karne
  1728

Recent Profile Visitors

167 profile views
 1. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. Nie chcę bezmyślnie bumpować apelacji, ale nie wiem czy ktokolwiek ma zamiar się za nią wziąć ze względu na to, że Cola* już nie pełni żadnej funkcji administracyjnej na serwerze. @Zebra Zajęłabyś lub @DeltaRon zająłbyś się tą sprawą?
 4. Login: Adr1anoSerial: 92077B4093158923ED5A81EAB14ABF03Powód: Omijanie bana (?) CBKNick osoby nakładającej bana: Cola* (automatycznie)Data otrzymania bana: Automatycznie otrzymałem bana o godz. 12:26:01 dnia 12.12.2018Długość bana: 7 dniOpis sytuacji: Elukson zapytał się mnie czy dałbym radę, wejść na jego konto zobaczyć czy ma bana, podał mi swoje dane logowania po czym z automatu ja wyrwałem banicję na serial za rzekomo "omijanie bana"... Nie dość, że zostałem ukarany bez tak na prawdę żadnego powodu (bo tylko próbowałem się zalogować to równie dobrze mogłem dostać kicka(?)), to jeszcze nawet nie wiem dlaczego go dostałem. Dodam, że zalogowałem się wcześniej na jego forum, żeby sprawdzić czy tam jest jakakolwiek informacja, ale żadnej się nie doszukałem, stąd to bezpośrednie zalogowanie na serwer...Coś od siebie: Ban jest kompletnie bezpodstawny, nie rozumiem do końca o co chodzi, Elukson nic na ten temat mi nie powiedział, a teraz mi nie odpisuje. Przypominam, że ucierpiałem jako niewinna osoba, co prawda nie znałem konsekwencji zalogowania się na zbanowane konto, ale dlaczego tak to się musiało skończyć? Prosiłbym o odbanowanie, albo przynajmniej o skrócenie kary. Nie czuję się winny ale jeśli ktoś z administracji uważa, że jestem, chciałbym poznać jego argumenty... Nie wiem też czy wybłagam Eluksona, do napisania osobnej apelki a ja na jego konto już na pewno się więcej nie zaloguję. Dodam oczywiście na konto chciałem się zalogować tylko po to żeby sprawdzić czy Elukson ma bana, a nie żeby na nim grać.
 5. Nick z serwera: Adr1ano Login z serwera: Adr1ano Serial: 8F6A097CCFF604F3045AF03D8270C1F2 Powód zabrania prawa jazdy: Według Verki to był "skok" Nick osoby nakładającej karę: Verki_105 Coś od siebie: Gdy jechałem do celu (praca górnika), i zaczynałem jechać w dół (MC) osoba która definitywnie przekroczyła prędkość uderzyła w bok Mojego pojazdu po czym stoczyłem się z wyznaczonego szlaku. Wg. nakładającej kary osoby był to "skok", na PM napisałem co myślę na temat tego zawieszenia, ale Verki woli wyłączyć PM i mieć zwykłego nieważnego gracza wśród społeczności totalnie GDZIEŚ! Nie przyznaje się do winy pod żadnym pozorem. Winowajca nie został ukarany za Taran ani za "skoki" bo został na szlaku. Tyle na ten temat, a do samej osoby nakładającej radze następnym razem prześledzić całokształt zaistniałej sytuacji. Proszę o zmniejszenie kary lub o całkowite zdjęcie. Pozdrawiam.
 6. Nick z serwera: Adr1ano Login z serwera: Adr1ano Serial: 8F6A097CCFF604F3045AF03D8270C1F2 Powód zabrania prawa jazdy: Jazda pod prąd Nick osoby nakładającej karę: Verki_105 Coś od siebie: Oczywiście przyznaję się do popełnionej winy, chciałbym prosić o jak najszybsze odwieszeni prawa jazdy. Następnym razem udam się poprawną stroną drogi. Przepraszam za komplikowanie pracy oraz zakłócenie ruchu drogowego. Jeszcze raz przepraszam za całą zaistniałą sytuacje i jeszcze raz proszę o ułaskawienie, ponieważ chcę wrócić do pracy.
×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy