Skocz do zawartości

JUstinBIMBER12365

Gracz
  • Postów

    186
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez JUstinBIMBER12365

  1. Pozdrawiam wszystkich co dali mi haha pod odejściem beke mam ja se repke wbijam 

    1. KAKOO
    2. JUstinBIMBER12365
    3. KAKOO
    4. Dony_Zabiedzony

      Dony_Zabiedzony

      Ty masz beke z tych co nabijają repke, a oni z twojego odejścia, życie ¯\_ツ_/¯ 

    5. JUstinBIMBER12365

      JUstinBIMBER12365

      O dzięki już blisko do 550

  2. No raczej nie już i tak wszystko przegrałem papa na mumble możesz wbijać
  3. No raczej nie już wszystko w kasynie przegralem i jak wocik ma bana to nie widze sensu grania będę tęsknił
  4. Cześć na wstępie napiszę że są małe szansę że wrócę na serwer ponieważ znudziła mi się juz rozgrywka a drugi powód każdy zna kto widział mój status więc chciał bym podziękować osobom za grę: @DanielRB - za wspólne akcje @CzlowiekWidmo37 - papa @Patrykk. - bywaj @dzejsbond007 - za wspólne gadanko na mumblu i za odwalanko @m1XE. - kc @Uvug. - dziena za podmianke @B37 papa kogo nie oznaczyłem to przepraszam elooo
  5. Widzimy się 18 grudnia 2022 będę tylko wbijal żeby domek opłacić:)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. mvrcin777
    3. JUstinBIMBER12365
    4. sqah

      sqah

      Zegnaj ziomek ;((

    5. SzYm3k*

      SzYm3k*

      coś ty odwalił? 3maj sie

    6. JUstinBIMBER12365

      JUstinBIMBER12365

      No niestety nic nie zrobiłem ale wocik ma bana a bez niego to nie chce grać:( 

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Dzięki że wpisów nie usunąłeś wpisów teraz sobie siedzę za nie drugi raz:))))

    1. Romek.

      Romek.

      BARDZO CI TAK DOBRZE MOGL JESZCZE DOPISAC WIECEJ 

    2. JUstinBIMBER12365

      JUstinBIMBER12365

      Wielki obrońca sapd a kiedyś pościg po poscigu...

    3. Romek.

      Romek.

      poscig poscigiem ale nie uciekam na dm jak wy w dalej 2020 a wy dalej na dm XD

    4. Orbi.
  9. to ten co mnie konif i teraz stefana :( 

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin