Skocz do zawartości

Panda.

Gracz
  • Postów

    586
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Panda.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Wypadek, Los Santos Playa Del Seville - dwie osoby poszkodowane SAPD - @KubsoneK* SAMD - @Zgredzikkk @krecikoo @Perfecto* @DeleteD SAFD - @Fabian.. @Galaxowy @Sebek_pl @Mikserek @CookieM0nster @veno_ @Franczesko.
  3. Zapraszam do obejrzenia filmu promocyjnego organizacji La Cosa Nostra oraz do napisania podania na subforum organizacji
  4. Słyszałem historie znad lufy i kiepa
    Przelałbyś na papier je to byś dostał Pulitzera

     

     

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Zapraszam serdecznie <3   

     

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. @koziolox10 @Kenny @Hvb3rt. @Gwozdziu
  10. Panda.

    Samochód na lampkach

    Autko kupione można @LOCK
  11. Panda.

    [SKRYPTY/WWW] Takie tam

    Drabina kozak ale jak się nią steruje? Myszką czy za pomocą klawiatury? I czy dałoby się ją wydłużyć? Magazyn również kozak aż przypominają się misje z tańczeniem w GTA SA.
  12. 1. Najlepszy Supporter/ka: @HaaQu* @DanielRB @Artizo 2. Najlepszy Moderator/ka: @Kenny @Iguana 3. Najlepszy Administrator/ka: @Kacperix3 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @DreeY @XQward 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 7. Najlepsza frakcja: SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: @NukeR37 9. Najlepsza Organizacja: Cosa Nostra 11. Eventowiec miesiąca: @Kenny 16. Najlepszy tuner: @Peter_Gryfter 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowy kurier i oklejanie pojazdów 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 19. Przegryw miesiąca: @beezy. 20. Najbogatszy Gracz: @NukeR37
  13. Panda.

    Samochód na lampkach

    Wolę inne lampki Wszystkie oprócz czerwonych i zielonych
  14.  
     

    Zapraszam  :)

     

  15. Model: Elegy/Jester/Comet/Cheetah Pojemność silnika: Obojętne Przebieg pojazdu: - Cena: do 400k ( w przypadku Cometa/Cheetaha mogę dać trochę więcej) Dodatki: Obowiązkowo lampki Coś od siebie: Kupię Elegy/Jester/Comet/Cheetah na lampach. Zapraszam do składania ofert
  16. Sprzedany można @Lock
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin