Skocz do zawartości

Panda.

Gracz
  • Postów

    586
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Panda.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Oferty ciekawe ale lecimy dalej
  3.  

    Zapraszam do składania ofert 

     

  4. Model: Admiral ID: 19885 Pojemność silnika: 2000cm3 Przebieg pojazdu: 9780,6km Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (G2 PANDA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), LPG 50, klucze dodatkowe Cena: Oferty Coś od siebie: Mercedes W123 na carrotach z motorem 2.0. Zapraszam do składania ofert SS’y:
  5. Zapraszamy do największej jak i najlepszej dla niektórych organizacji :hah:

     

     

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie, dzięki Można @LOCK
  9. Model: Najlepiej Comet, ZR-350 ale rozważę każdą ofertę Pojemność silnika: 1.8/2,0/2.2 Przebieg pojazdu: - Cena: do 420k lub trochę więcej Dodatki: Obojętnie ważne żeby był bez lamp Coś od siebie: Kupię coś ciekawego najlepiej Cometa, ZR-350 lub inny ciekawy pojazd ważne aby był bez lamp. Zapraszam do składania ofert
  10. Małolaci dają staxxy do akcji
    Ty zarobisz tylko może za 5 lat i
    Ziomuś nic złego w tej sytuacji dorzuć
    I przypowieść o wdowim groszu ogarnij
    A część z nich to zwykłe banany
    Więc obierz kierunek na los swój, na rozwój
    Spytaj czy wszystko u mamy?
    A YouTube to tylko omamy po Polsku
    Dzieci resortu wam robią programy
    My Was już wychowamy na standard

     

     

  11. Zapraszam do składania podań :hah:

     

  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Panda.

    Elegant

    Siemanko, zapraszam na film o zakończeniu projektu "Elegant". Auto zostało zrobione na full tune. Zapraszam do oglądania i podzielenia się swoją opinią
  15. Zapraszam na film ;]

     

     

    1. Shugi

      Shugi

      Dźwięk 2JZ do jakiegoś starego Buicka Roadmastera...

      Poza tym fajowe

    2. Panda.

      Panda.

      @Shugi Nie 2JZ, a 1JZ z Toyoty Chaser. Dzięki ;)

    3. airbag_tester

      airbag_tester

      Elegant bardziej Mark 2 lub już nawet Crown, filmik wiadomo ze styluwa totalna, jeszcze mój vaniliowy potworek się załapał 

    4. Shugi

      Shugi

      @Panda. 

      Buick - https://imgur.com/a/7Thig7v

      Chaser - https://imgur.com/a/96cWMe0

      Dalej jesteś przekonany że to Chaser :) Jedynie przód mógłby wskazywać na Chasera i to tylko dzięki podmiance...

      A co do dźwięku to mam problem ogólnie rozpoznać brzenie ale brzmią podobnie a różnią się w moim odczuciu tylko tonem wkońcu oba to I6.

      Dzie Dzie Dzięki ;;;)))

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin