Oho dziecko, nawet nie wiesz co ja na tym serwerze kupowałem XDD... 15kk sie samo nie zrobiło w 8 miesięcy z przerwami
Jak ci stampi pisz, zostaw dzieciaka w spokoju, bo sie splacze jak prawie kazdy siniak w polskiej cebuli
Dziecko, sprzedac sprzedales WOW, ale co teraz, twoj majatem na tym serwerze jest ok. 3kk XD i sie normalnie zachowujesz jak krol... Idz na dwor, albo jezeli masz te 18+ to do pracy i zarób cos, a nie zarabiasz na 4life... Ja na 4life teraz gram w sumie dla atmosfery i dla jazd
925k buf
Dwa miechy zapindalania cat latwo, ale teraz i tak przerwa dorobilem sie ok. 13 i wystarczy, tylko motorki chce, ale jeżeli misiak by sie zgodzil bym od 15 do 24 siedzial codzien
Motorki 2.1 adus