Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Oho dziecko, nawet nie wiesz co ja na tym serwerze kupowałem XDD... 15kk sie samo nie zrobiło w 8 miesięcy z przerwami Jak ci stampi pisz, zostaw dzieciaka w spokoju, bo sie splacze jak prawie kazdy siniak w polskiej cebuli
  2. Pytac to zaraz mozesz na discordzie/mm/ts "ADAMMM XDDDD" 935 moja ost ofa, i z stad zwijam bo chlopczyk zryl mi banie
  3. I dobrze ci oferowal, takie pojazdy jak Elegy 2.2"PFT", można zdobyc za 875-890.. 930
  4. Dziecko, sprzedac sprzedales WOW, ale co teraz, twoj majatem na tym serwerze jest ok. 3kk XD i sie normalnie zachowujesz jak krol... Idz na dwor, albo jezeli masz te 18+ to do pracy i zarób cos, a nie zarabiasz na 4life... Ja na 4life teraz gram w sumie dla atmosfery i dla jazd 925k buf
  5. Tak sie nazywa chlop, ktoremu brakuje znajomych ;c 920k moge ci dac stampi
  6. XDD, ty myslisz ze dostaniesz 2.6kk za tune downtown XDDDD 900k za tegi bufalla, bo chlop śmiech robi
  7. Chlop dal bumpa a ty pomijasz, dziecko wez kup se kompa potem rob screeny f12... 1.51
  8. Dalej nie rozumiem, co interesuje cie moj majatek? XD za motorki aktualnie daje najwięcej Turismo 3.43 na teraz adus
  9. Dwa miechy zapindalania cat latwo, ale teraz i tak przerwa dorobilem sie ok. 13 i wystarczy, tylko motorki chce, ale jeżeli misiak by sie zgodzil bym od 15 do 24 siedzial codzien Motorki 2.1 adus
  10. Strit idioto XDD co ty wziales najgorsze go**o na serwie, juz monokloc lepszyyhh Ale dam ci na zabawe 1.6 bo na zbyciu siabo mam
  11. Cooo XDDDDDD nie jest to druga dostępna Zr 750k
  12. 2.3 za bulleta i czita
  13. W sumie moge zaoferowac 3.5kk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin