Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Za sulta i jestera 1.4? Co do longa 2.35
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Moskva.

    @LOCK

    Pony 350 flas 300
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Aaa piekna przemowa ciastkowy, na moje i tak moze przecietne IQ posiadasz, 3.6 i biore jestera do kolekcji
  6. Ja tu czegos nie rozumiem XD Czy pisalem cos na temat longa do PerkuleZ? Ty masz taki leb, ze ich mało 2.3
  7. Ale czy ja do niego problem mam XD @PerkuleZ., do ciebie mam problem za pultanie sie do mnie, widze ze dalej mnie nie dodales na discorda... 436k
  8. Oj ciastek sie dowalasz widze, ciezko bedzie z Tobą. 440k, gracz każdego wyzywa w salonie, przykladowo mnie oraz sqaha, a wiec kto sie dowala? Tez czasem uzyj lba ciastek bo widze ze coraz mniejsze IQ masz Probujesz pisac jak jakis polityk, juz jest to irytujace, kazdemu wciskasz pojazd o wartosci zawyzonej np. Savanna pisales mi, zr jest warta 1.2-1.3 oraz Marcynn, po czym otrzymywałes na serwerze oferty o maksymalnej wartości pojazdu czyli po 600-800k, tylko takie widzialem pod tematami.
  9. Ja nie wiem ci z toba nie tak, ale na moje musisz sie podjac wspolpracy z psychologiem, twoja pisownia jest bez sensu... Przeszkadza? Mi jest ciebie ogromnie przykro, chyba ze wyzywany w swojej miejscowowci jestes, to tym bardziej 430k ci moge dac maksymalnie
  10. I generalnie posiadasz 1700 godzin przy PID 220k XD, kiepsko z Tobą, nolife najwiekszy serwera bodajże :D, widze, ze ogolnie siedzisz codzien na tym serwerze po 10 godzin, ja wbijam ty jestes, znajdz znajomych w swojej miejscowosci, stracisz tłuszcz i może jakas laska bedzie ciebie chciala 420k teraz
  11. Dobra Moskva.#1372 zadzwonie po 14-15 XD Wytlumacze ci kto jest pazerny z spokojem, 400k na teraz.
  12. Chłopcze, twoj argument "gang 2010PL", powiem ci tyle, ze niezle masz argumenty XD, a na discorda nie wbijesz eh. Gdybym mial cie wlasnie walic na argumenty bys byl splakany i odrazu do administracji jak inni na tym serwerze XD 360k
  13. Jaki bol? Bardziej jest mi ciebie przykro, ze nie spedzasz czasu w szkole lub z znajomymi. Chyba, że do pracy chodzisz, ale z tego co widac to na 4life jedynie. 340k
  14. Malolat sobie grabisz 320k, wczoraj tez greyna im zrespila dwa czity pod rzad
  15. Ale beke z Ciebie mam siedzisz na tym salonie dziennie ok.8 h, ty serio zycia nie masz XDD 300k
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin