Skocz do zawartości

Moskva.

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Moskva.

  1. Kloc 2.4ft z nitrem i od twojej strony doplata 350k.
  2. Jak tam doplacisz to kloc 2.4ft z nitren all ma na full
  3. Moskva.

    Auta

    I kolejna skarga
  4. Moskva.

    Auta

    Model: Moonbeam Sport ID: 4554 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 5.000KM Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( SPORT ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB (FT Baki 90/75, szyby 20 %, dodatkowy kluczyk, moduł nitro)Cena: CW: 1.800.000PLN MP: 25k Coś od siebie: Czasy sie zmieniają SS’y: Model: Stinger ID: 59959 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 1.800KM Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (FAKE JDM), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB (FT Bez atrapy baku, Szyby posiada 20% oraz Dodatkowy kluczyk i LPG 75)Cena: CW: 2.000.000PLN MP: 25k Coś od siebie: Czas na kolekcję... SS’y: Model: Zion ID: 53524 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 13.003KM Dodatki:felgi (1076), tablica rejestracyjna (M3 POWER), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB (Baki 90/75, Szyby 40%, Dodatkowy kluczyk)Cena: CW: 500.000PLN MP: 25k Coś od siebie: Czas na kolekcję... SS’y: Ostatnia licytacja w tym miesiącu, ponieważ nie wbijam na serwer przez ta administracja xD, lece sb z ziomami robic wlasny serwer a nie grac na tym, ale nie powiem fajny serwerek, ale lipna adm siema
  5. Moskva.

    @LOCK

    Pisz pv może wymiana
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Moskva.

    @LOCK

    Koledze z org możesz sb podbijac 350k
  8. Moskva.

    @LOCK

    2.75 po sell
  9. Moskva.

    @LOCK

    Stinger 2.2ft bez nitra atrapy baku, Zion 2.2FT bez nitra atrapy upow (Baki 90/75, szyby 40%, kluczyk) ?
  10. Stinger zostaje ze mna :), kloc 2.4 i zion leca na sprzedaż ponieważ mam w myślach kupni elegy oraz turismo 2.2.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin