Witam wszystkich! Przyszedl czas na to aby zakonczyc moja przygode na serwerze..
Jest to ciezkie dla mnie iz poznalem naprawde wielu wspanialych ludzi, wielu znajomych. Poznalem tez kilka osob ktore serio byly nie ciekawe co do znajmosci, niektorzy dostali bany
za wlasna glupote, dobra ale ja nie o banach tutaj haha. Żegnam się z wami wszystkimi bo myślę że tak trzeba nawet, jest spore grono ludzi którym chciałbym podziękować.
Ciężko dobiera mi się słowa bo pisze to na szybko, pozatym nigdy się nie żegnałem z takim licznym gronem osób haha. Na serwerze spędziłem 1800h moja rozgrywka przez ostatnie
2 miesiące po powrtocie na serwer wyglądały tak że grałem przez kilka godzin i głownie to jezdziłem bez celu po mapie albo komuś pomagałem typu zwozić autka czy odwalałem.
Odchodzę na jakiś czas a może i na zawsze napewnwo nie będę tak bardzo aktywny na serwerze jak dotychczas. W sumie to dobrze, że odchodzę bo teraz mam dużo planów do rezalizowania
głownie związane z przyszłością oraz pracą.
@Eryk55 - Dzięki mordo za wiele spędzonych chwil na serwerze czy aż 4 organizacje z tobą! Powodzonka na serwerze i rozwiń tą organizacje porządnie
@matvs. - Aj Mateusz pora się pożegnać ale wiedz jedno, jak może wrócę to kupie te pp i zrobie tego bulleta na lazurach o ile jeszcze będą
@nerosky- Dzięki nero za mile spędzony czas na discordzie jak i przy odwalaniu na serwie. Pomagaj tam rozwinąć organizacje
@Bilu. - Chociaż kontakt słaby to i tak dziękuje za to że fajne połączyliśmy organizacje i razem z chłopakami ładnie ją poprowadziliśmy. Sukcesów i tej kolekcji porządnej na rubinach
@Tomek124 - Ah te odwalanie Hotknifem twoim, miłe wspomnienia z całym Olimpem. Powodzonka w SAPD, nie mamy zbyt dobrego kontaktu ale sukcesów w SAPD.
@XQward - Najlepszy RCON na serwie, wiele razy pomogłeś mi i za to wielce ci dziękuję
@Nekyuu - Pamiętam jak ceju miałeś 450k majątku a teraz większy ode mnie, z fartem i sukcesów
@DeFazeR- JDM i te sprawy, trzymaj się wariacie i zrób tą kolekcje wkońcu
@KropsoN - Nigdy nie gadaliśmy ale widać, że jestes dobrym supportem i zawsze jestes chętny do pomocy. Trzymaj się i dbaj o te moje byłe Elegy
@DoDsek- Nie mal bym zapomnial o tobie haha, dzieki za czas z toba na discordzie mega pozytywny wariacik z ciebie! Dokończ Jestera!
@ZiomOpel- Ah ty zardziewały Opelku, świruje trzymaj sie opelek pozytywny wariacie i nadal żaluję, że nie kupilem od ciebie tej ZR na fioletach
@Ciastkowy* - Dziękuje mordo za to że pokazałeś mi kilka sztuczek odnosnie handlowania, mile spędzony czas na discordzie, Trzymaj się!
@Krystian6076 - Yakuziak! oczywiście nie obrazaj sie haha, roznie bylo pomiedzy nami ale pamietaj bez spiny. Fajnie rozwinales organizacje. Sukcesów!
@milkilej - Fajnie się zakładało Treyway z toba i za równo fajnie sie razem grało! Powodzonka na serwie!
@Dubaj - Handlarzu z Dubaju! Samych dobrych zysków jak i za równo wymarzonej kolekcji! Trzymaj się
@Domciol - Panie Dziku, farta dużo i sukcesow na siłce. Dawno nie pisalismy wiec nie wiem jakie tam rekordziki, Trzymaj się!
@Wiesi3k.- Wiesławie Wszywka, o tobie nie da się zapomieć jesteś żywą legendą na serwerze, nie zapomne jak wycinałem ci katalizatory z Taksowek. Z fratem!
@SLAWEK^ - Ceju znam cie już z 2 lata może i więcej, ale graj więcej na tym serwerze a nie haha, Trzymaj się!
@FactoRy - Pozytywny świr z ciebie, trzyamj sie i wsadz 3.0v6 do swojej Corsy haha
Dziekuję wszystkim, tym wymienionym oraz tym nie wymienionym za mile spędzone chwilę. Z niektórymi nie miałem kontaktu juz pod koniec grania na serwerze. Niektorzy z was
nie grali ze mną, badz nie gadali. Ale na jakis sposob zawsze mielismy jakis kontakt na serwie i pamietam was z dobrej strony. Kazdemu z osoba zyczę wszystkiego dobrego, czy
w zyciu prywatnym, czy na serwerze.
Trzymajcie się VarteX