Skocz do zawartości

VarteX

Gracz
  • Postów

    97
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez VarteX

  1. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    we no pomoz dobic 250 ni
  2. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    kto nie skacze ten zamula 3 2 1 góra!
  3. VarteX

    S4 Ciastkowy*

    Wróć do nas na discorda jeszcze bardziej pozytywny jaki byłeś! Trzymaj się Ciastko, licze na twoj szybki powrót!
  4. VarteX

    Baze pod org!

    Nazwa nieruchomości: Baza pod org Lokalizacja: SF/LV/LS Cena: 120k Coś od siebie: szukam bazy dla org w miare spoko cence
  5. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    juz po limitku wiec komu tam oddac?
  6. VarteX

    Pokaż swoją twarz

    @Eryk55 @Matheusz2002yt @matvs. @Noscam @DoDsek wasza kolej
  7. VarteX

    @LOCK

    Na start mysle spoko, lecz offka na serwerze 370k
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. fajny start, czekam na dalsze offki
  10. Model: Clover ID: 59864 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 78595.48 Dodatki:atrapa nitro (1008), felgi (1077), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( VarteX ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkościCena: 465k do nego Coś od siebie: Chcę sprzedac tego Cloverka mysle ze cena za niego i za tune jaki posiada jest przyzwoita. SS’y: https://imgur.com/a/wbgmjZk
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin