Skocz do zawartości

VarteX

Gracz
  • Postów

    97
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez VarteX

  1. Napisz do mnie na pw na forum, ja w sprawie limki. Mam ciekawą oferte dla ciebie

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    Takie tępo to ja lubie, w next weekend chyba 500 :p, oddaje pany elegancko
  4. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddałem @[BOT]WhiteShadow :p
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. VarteX

    Coquette 2.2PFT

    Model: Hotring Racer ID: 53479 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: 9181,9km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (VARTEXIK), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: 915k do nego Coś od siebie: Cenka jak mnie zadowoli to oczywiście auto trafi do nowego wlasciciela, można oczywiście składać offerty z ew. wymiana. SS’y: https://imgur.com/a/tAnL0RU
  7. Dzięki, ja ci kiedyś pomogłem i licze że kiedyś i ty mi pomozesz
  8. Proste, jak tylko bede to nawet mozna jakis melanżyk ogarnac :p
  9. Możliwe, ale tak jak mówię narazie nie mam ochoty zbytnio Jasne! Siema, ja cie też
  10. Kontakt jest Dzieki za wszystko! Nie mam zamiaru zmieniac mordo Można poprawić kontakt, jak wróce czy coś
  11. Witam wszystkich! Przyszedl czas na to aby zakonczyc moja przygode na serwerze.. Jest to ciezkie dla mnie iz poznalem naprawde wielu wspanialych ludzi, wielu znajomych. Poznalem tez kilka osob ktore serio byly nie ciekawe co do znajmosci, niektorzy dostali bany za wlasna glupote, dobra ale ja nie o banach tutaj haha. Żegnam się z wami wszystkimi bo myślę że tak trzeba nawet, jest spore grono ludzi którym chciałbym podziękować. Ciężko dobiera mi się słowa bo pisze to na szybko, pozatym nigdy się nie żegnałem z takim licznym gronem osób haha. Na serwerze spędziłem 1800h moja rozgrywka przez ostatnie 2 miesiące po powrtocie na serwer wyglądały tak że grałem przez kilka godzin i głownie to jezdziłem bez celu po mapie albo komuś pomagałem typu zwozić autka czy odwalałem. Odchodzę na jakiś czas a może i na zawsze napewnwo nie będę tak bardzo aktywny na serwerze jak dotychczas. W sumie to dobrze, że odchodzę bo teraz mam dużo planów do rezalizowania głownie związane z przyszłością oraz pracą. @Eryk55 - Dzięki mordo za wiele spędzonych chwil na serwerze czy aż 4 organizacje z tobą! Powodzonka na serwerze i rozwiń tą organizacje porządnie @matvs. - Aj Mateusz pora się pożegnać ale wiedz jedno, jak może wrócę to kupie te pp i zrobie tego bulleta na lazurach o ile jeszcze będą @nerosky- Dzięki nero za mile spędzony czas na discordzie jak i przy odwalaniu na serwie. Pomagaj tam rozwinąć organizacje @Bilu. - Chociaż kontakt słaby to i tak dziękuje za to że fajne połączyliśmy organizacje i razem z chłopakami ładnie ją poprowadziliśmy. Sukcesów i tej kolekcji porządnej na rubinach @Tomek124 - Ah te odwalanie Hotknifem twoim, miłe wspomnienia z całym Olimpem. Powodzonka w SAPD, nie mamy zbyt dobrego kontaktu ale sukcesów w SAPD. @XQward - Najlepszy RCON na serwie, wiele razy pomogłeś mi i za to wielce ci dziękuję @Nekyuu - Pamiętam jak ceju miałeś 450k majątku a teraz większy ode mnie, z fartem i sukcesów @DeFazeR- JDM i te sprawy, trzymaj się wariacie i zrób tą kolekcje wkońcu @KropsoN - Nigdy nie gadaliśmy ale widać, że jestes dobrym supportem i zawsze jestes chętny do pomocy. Trzymaj się i dbaj o te moje byłe Elegy @DoDsek- Nie mal bym zapomnial o tobie haha, dzieki za czas z toba na discordzie mega pozytywny wariacik z ciebie! Dokończ Jestera! @ZiomOpel- Ah ty zardziewały Opelku, świruje trzymaj sie opelek pozytywny wariacie i nadal żaluję, że nie kupilem od ciebie tej ZR na fioletach @Ciastkowy* - Dziękuje mordo za to że pokazałeś mi kilka sztuczek odnosnie handlowania, mile spędzony czas na discordzie, Trzymaj się! @Krystian6076 - Yakuziak! oczywiście nie obrazaj sie haha, roznie bylo pomiedzy nami ale pamietaj bez spiny. Fajnie rozwinales organizacje. Sukcesów! @milkilej - Fajnie się zakładało Treyway z toba i za równo fajnie sie razem grało! Powodzonka na serwie! @Dubaj - Handlarzu z Dubaju! Samych dobrych zysków jak i za równo wymarzonej kolekcji! Trzymaj się @Domciol - Panie Dziku, farta dużo i sukcesow na siłce. Dawno nie pisalismy wiec nie wiem jakie tam rekordziki, Trzymaj się! @Wiesi3k.- Wiesławie Wszywka, o tobie nie da się zapomieć jesteś żywą legendą na serwerze, nie zapomne jak wycinałem ci katalizatory z Taksowek. Z fratem! @SLAWEK^ - Ceju znam cie już z 2 lata może i więcej, ale graj więcej na tym serwerze a nie haha, Trzymaj się! @FactoRy - Pozytywny świr z ciebie, trzyamj sie i wsadz 3.0v6 do swojej Corsy haha Dziekuję wszystkim, tym wymienionym oraz tym nie wymienionym za mile spędzone chwilę. Z niektórymi nie miałem kontaktu juz pod koniec grania na serwerze. Niektorzy z was nie grali ze mną, badz nie gadali. Ale na jakis sposob zawsze mielismy jakis kontakt na serwie i pamietam was z dobrej strony. Kazdemu z osoba zyczę wszystkiego dobrego, czy w zyciu prywatnym, czy na serwerze. Trzymajcie się VarteX
  12. czy na Fallen Tree bedzie drugi oddzial?
  13. na wieczorek żaba zawsze spoko :D 

  14.  Pachne papierosy i chanel, profity przychodzą same <3 

  15. VarteX

    Nabij sobie Repke V2.

    olszakumpel here, you know what i'm sayin. Oddaje moi drodzy kumple :p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin