Skocz do zawartości

Zefix7

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zefix7

  1. Zefix7

    FBI open up!

    2kk po dorobieniu edit: po demoncie upów
  2. Zefix7

    Stalion 1.4

    za godzinkę będę mógł. oferuj ;v
  3. Zefix7

    Stalion 1.4

    Stallion 1.4 felgi Offroad? Na zimę kox
  4. Zefix7

    Pokaż swoją twarz

    Siema, ogólnie to nominuje @Ranczer_Dlugi, @Veon, @Ciastkowy*, @PAWELOVSKI.gg i @FragusS a no i @Mata_Montana
  5. Ładny sultan, 200k na start czy coś
  6. Zefix7

    Tuner BM

    Nie no ja dam więcej - 550k
  7. @Ranczer_Dlugi @Mata_Montana
  8. Ogółem to już 18k LP także fajnie ni?

    1. Krychu

      Krychu

      Niby fajnie, ale im będziej starszy to już tak fajnie nie będzie :D 

  9. Jak ten czas szybko mija, to już 1000 godzin na serwerze..

    1. Relik-_-

      Relik-_-

      spędziłeś już około 42 dni na 4life (:

  10. Zefix7

    Powrót Neon

    Hejka czy coś
  11. Zefix7

    Kupie cos do 1.6kk

    offy mam 1.15kk od ręki / 1.2kk po sell, jak dasz 1.2kk od ręki to sellam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin