Skocz do zawartości

Zefix7

Gracz
  • Postów

    130
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zefix7

  1. Zapraszam serdecznie 

     

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Jak ktoś wie i mi napisze kogo mam na avatarze i z jakiego to serialu to jest koxem, a jak ktoś nie wie to też jest koxem ale mniejszym
    a i kto następny na avatar z Legend? (mała podpowiedź)

    1. kejrun
    2. AnonimeczeQ

      AnonimeczeQ

      Victor Garber Legends Of Tomorrow

    3. Relik-_-

      Relik-_-

      Jakiś dziadek z jakiegoś serialu

  4. Gatunek utworu: Rap/Pop? Ilość przekleństw: 1 Link do odsłuchu: Gatunek utworu: Pop? Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  5. Gatunek utworu: Pop? Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  6. Zefix7

    Kupie coś do 1.1kk

    Banshetta 2.0 ele - up1,2,3, licznik, rejka, CB radio, ogranicznik, felgi z rantami? Wiesz które to
  7. Banshee 1.0 ele up1,2,3, felgi malowane, licznik, ręka, ogr, CB, wariant bez dachu
  8. Gatunek utworu: Electro dance Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu:  Gatunek utworu: Electro dance Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  9. Gatunek utworu: Pop Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: 
  10. Czekanie przez 'chwilę' jest świetne 

    1. PAWELOVSKI.

      PAWELOVSKI.

      Czekanie 4 godzine jest świetne.

  11. Zefix7

    Hejka

    Hej hej, ten random zefix wrócił Może na długo może nie
  12. Camper 2.0, 16 na serwerze, up1,2, fele lakierowane, stereo, pj, lampy, licznik, ogranicznik? bodajze jeszcze bak albo lpg ale musialbym sprawsdzic ewentualnie troche doplace
  13. Szczęśliwych Świąt Wielkanocnych
  14. Camper 2,0 up1,2, lampy, licznik, felgi, pj, jeszcze jakieś dodatki tanie
  15. Camper 2,0 up1,2, lanpy, licznik, felgi, pj + jakieś tanie dodatki i mogę trochę dopłacić
  16. Zefix7

    spory domek/baze

    Mogę wysłać jutro, Jak byś chciał obejrzeć w grze, znajduje się za opuszczonym lotniskiem (opuszczona wioska)
  17. Zefix7

    spory domek/baze

    El Castillo Del Diablo? Mam oba blipy
  18. El Castillo Del Diablo, niestety z 200 się nie zmieści, ale moim zdaniem 100 aut tam wejdzie
  19. Zefix7

    Baze pod organizacje

    El Castillo Del Diablo ~120k Ss mogę podać później
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin