Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Zebra

    Miło byłoo

    No jak wiadomo, cała ekipa się sypie, no może jest w trakcie sypania. To tylko kwestia czasu. Wnioskując po temacie nawet głupi człowiek (jest tu ich dużo) zrozumie, że ja też stąd zwijam. Porobiło się jak porobiło, może zwykły gracz nie wie jak jest tam w rangach wyżej, nawet niektórzy supporci nie są poinformowani co się dzieje, ale uwierzcie na słowo. - Jeden. Wielki. Syf. Zanim pewien support, którego nick zaczyna się na Pro, a kończy na -pa napisze, że wszyscy odchodzą tylko i wyłącznie z powodu wywalenia Damiana., to obalę ten jakże żałosny mit. Otóż odchodzimy - przynajmniej większość administracji dlatego, że ZbyK zachowuje się jakby był naszym panem. Nie drogi ZbyKu, nie jesteś panem, jesteś zerem. Wszyscy ludzie są równi, więc tym bardziej nie masz jakichkolwiek praw by nas obrażać i traktować jak szmaty. Nie potrafisz docenić drugiego człowieka tylko nim pomiatać, nie zasługujesz na nic, a przede wszystkim na szacunek. Serio, większej porażki jak Ty to w życiu nie widziałam. Za każdym razem jak była jakaś kłótnia związana z Tobą to po prostu tylko brało się popcorn i śmiało z Twojej jakże ogromnej głupoty. Takich jak Ty to powinno się wykluczać z gatunku Homo Sapiens, psujesz naszą opinie wśród innych ssaków. Ogólnie to serdeczny penis Ci między pośladki. Mimo wszystko, spędziłam tutaj strasznie dużo czasu, poznałam niesamowitych ludzi i doświadczyłam super chwil. Starałam się być dobrą administratorką, ale wyszło jak wyszło. Cieszę się, że coś tu osiągnęłam. Nie żałuję jakoś tych przegranych ponad 1000 godzin, uszczęśliwia mnie fakt, że za pomocą głupiej gry zdobyłam cudownych przyjaciół. Chciałabym też wszystkim podziękować za wspólne spędzanie czasu, za każdego raporta, którego robiłam. Podziękowania są głownie kierowane do graczy, bo bez was ten serwer by nie istniał! Serdecznie pozdrawiam całą ekipę, super się z wami współpracowało, będę o was pamiętała! Jak zwykle wszystkich graczy, ogólnie cały serwer tylko jak wiadomo - nie pozdrawiam ZbyKa, jesteś za bardzo dwuuliczny. To chyba na tyle, siemka. ;d
  2. Zebra

    Pis jol i Elo Pepsi*

    Juz chcialam pisac, ze milo bylo poznac
  3. Zebra

    Koniec tego dobrego

    Nie będzie głupia pi**a pisała, że może mnie obrazac i innych do woli. Widzisz? Piszesz, a nie wiesz. Weź stad wyjdź człowieku, bo tylko się ośmieszasz. Je**e mnie to, że jest nade mną. Ma miec do mnie szacunek, nie jestem przedmiotem. Jak nie znasz podstaw dobrego wychowania to sklej. PS. Propa, to, że Ty lubisz być traktowany jak szmata to już inna sprawa.
  4. Zebra

    Koniec tego dobrego

    Kultury? Piszesz bzdury nic nie wiedząc, za kogo Ty się masz? To, że liżesz du*e na prawo i lewo nie znaczy, że każdy taki jest. Nie odchodzimy tylko przez Damiana, tylko za to, że ZbyK traktuje ludzi jak szmaty, więc ogarnij mordke jak to Limitless napisał.
  5. Zebra

    Co was wkurza na 4l?

    O co Ci chodzi Propa? Post zostaje, mają się prawo trochę poskarżyć.
  6. Zebra

    Koniec tego dobrego

    Jak nie wiesz to się nie wpierdalaj
  7. Zebra

    To Koniec...

    Jejku, czekam na te wyścigi konne, nigdy nie byłam hahahaha, na fejsie będę się odzywać, więc niech Cię boska reka broni mnie olewać! Bardzo dziekuje za te mile rozmowy, jestes super pozytywnym czlowiekiem z za*******m charakterem, oby tak dalej Janek!
  8. Zebra

    Definitywny koniec :*

    Ciesze sie, ze poznalam tak wspaniala i pozytywnie nastawiona do zycia osobe!
  9. Zebra

    The End.

    Nie będę inna. <3
  10. Może i to jest gra, ale masz tu kontakt z normalnymi ludźmi i powinieneś się zachowywać jak na człowieka przystało. Wszedzie trzeba posiadać choc odrobine kultury.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin