Nick funkcjonariusza: c0veR Data i godzina zdarzenia: 07.07.2019 16:04 Pełen opis sytuacji: Byliśmy na wypadku. W pewnym momencie wleciało w scenę dodo, policjanci zaczęli w niego strzelać. W pewnym momencie podczas ostrzału oberwał jeden z akademików SAMD @Karek556, policjant go zabił. W dodatku po tym nic sobie z tego nie robił, stwierdził iż to akademik wbiegł mu pod celownik i dlatego go zastrzelił, nie chciał nawet przeprosić. Otóż mam pytanie do Ciebie w takim razie. To ty celujesz z broni czy ktoś inny? Jeśli tak to powinieneś chociaż uważać gdzie celujesz a jak już się tak zdarzy, że zastrzelisz kogoś innego powinieneś chociaż przeprosić a nie twierdzić, że wbiegł Ci pod celownik mimo, że dobrze wiesz, że tak nie było. Całe zajście mogą potwierdzić logi gdzie funkcjonariusz przyznaje się, że strzelił w niego przypadkiem bo ten rzekomo wszedł mu pod celownik oraz @WikoGaming i @K0LMi, którzy byli w tym samym momencie na tym wypadku i widzieli całą sytuację.Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2019-07-07 16:04:53] [Output] : Minotaur [148]: halo
[2019-07-07 16:04:54] [Output] : c0veR [187]: na co sie krecisz
[2019-07-07 16:04:57] [Output] : c0veR [187]: pod celownikiem
[2019-07-07 16:05:02] [Output] : WikoGaming [270]: e
2019-07-07 16:05:07] [Output] : Minotaur [148]: postrzeliliście jednego z naszych
[2019-07-07 16:05:07] [Output] : WikoGaming [270]: co to ma znaczyć?
[2019-07-07 16:05:17] [Output] : WikoGaming [270]: ani przepraszam ani nic
[2019-07-07 16:05:20] [Output] : c0veR [187]: To, że widzi jak strzelam do gracza
[2019-07-07 16:05:26] [Output] : c0veR [187]: A ten mi pod celownik wchodzi
[2019-07-07 16:05:30] [Output] : c0veR [187]: Za to mam go przeproszic?
[2019-07-07 16:05:33] [Output] : Minotaur [148]: aha czyli to jego wina?
[2019-07-07 16:05:33] [Output] : WikoGaming [270]: TU jest akcja RP a nie strzelnica
[2019-07-07 16:05:38] [Output] : WikoGaming [270]: także uważaj troche
[2019-07-07 16:05:40] [Output] : c0veR [187]: Widziales to dodo?
[2019-07-07 16:05:49] [Output] : c0veR [187]: Dobra nastepnym razem niech was powysadza
[2019-07-07 16:05:53] [Output] : WikoGaming [270]: To robisz SS i wysyłasz adminsitracji
[2019-07-07 16:05:56] [Output] : WikoGaming [270]: a nie
[2019-07-07 16:06:05] [Output] : WikoGaming [270]: strzelasz i nie uważasz naawet jak strzelasz
[2019-07-07 16:06:09] [Output] : c0veR [187]: My od czegos mamy bron
[2019-07-07 16:06:11] [Output] : Minotaur [148]: no ale to ty strzelałeś więc powinieneś trochę uważać
[2019-07-07 16:06:12] [Output] : c0veR [187]: I wiem kiedy moge jej uzyc
2019-07-07 16:06:19] [Output] : WikoGaming [270]: Napewno nie do strzelania do Medyków
[2019-07-07 16:06:21] [Output] : HrazY [5]: On nie powinien pod celownik wchodzić
[2019-07-07 16:06:26] [Output] : HrazY [5]: Wina lezy po obu stronach.
[2019-07-07 16:06:40] [Output] : c0veR [187]: On zamiast stanąć za mną, lub w jednym miejscu biegał
[2019-07-07 16:06:46] [Output] : c0veR [187]: Wiec wina leży po jego stronie
[2019-07-07 16:06:53] [Output] : WikoGaming [270]: No chyba ty sobie jaja robisz
[2019-07-07 16:07:05] [Output] : c0veR [187]: Zbeda dyskusja
[2019-07-07 16:07:11] [Output] : WikoGaming [270]: Zbedna twoja pomoc na ty mRP