Skocz do zawartości

Minotaur

Gracz
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Minotaur

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. 14 chyba jeśli dobrze pamiętam
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nick funkcjonariusza: c0veR Data i godzina zdarzenia: 07.07.2019 16:04 Pełen opis sytuacji: Byliśmy na wypadku. W pewnym momencie wleciało w scenę dodo, policjanci zaczęli w niego strzelać. W pewnym momencie podczas ostrzału oberwał jeden z akademików SAMD @Karek556, policjant go zabił. W dodatku po tym nic sobie z tego nie robił, stwierdził iż to akademik wbiegł mu pod celownik i dlatego go zastrzelił, nie chciał nawet przeprosić. Otóż mam pytanie do Ciebie w takim razie. To ty celujesz z broni czy ktoś inny? Jeśli tak to powinieneś chociaż uważać gdzie celujesz a jak już się tak zdarzy, że zastrzelisz kogoś innego powinieneś chociaż przeprosić a nie twierdzić, że wbiegł Ci pod celownik mimo, że dobrze wiesz, że tak nie było. Całe zajście mogą potwierdzić logi gdzie funkcjonariusz przyznaje się, że strzelił w niego przypadkiem bo ten rzekomo wszedł mu pod celownik oraz @WikoGaming i @K0LMi, którzy byli w tym samym momencie na tym wypadku i widzieli całą sytuację.Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2019-07-07 16:04:53] [Output] : Minotaur [148]: halo [2019-07-07 16:04:54] [Output] : c0veR [187]: na co sie krecisz [2019-07-07 16:04:57] [Output] : c0veR [187]: pod celownikiem [2019-07-07 16:05:02] [Output] : WikoGaming [270]: e 2019-07-07 16:05:07] [Output] : Minotaur [148]: postrzeliliście jednego z naszych [2019-07-07 16:05:07] [Output] : WikoGaming [270]: co to ma znaczyć? [2019-07-07 16:05:17] [Output] : WikoGaming [270]: ani przepraszam ani nic [2019-07-07 16:05:20] [Output] : c0veR [187]: To, że widzi jak strzelam do gracza [2019-07-07 16:05:26] [Output] : c0veR [187]: A ten mi pod celownik wchodzi [2019-07-07 16:05:30] [Output] : c0veR [187]: Za to mam go przeproszic? [2019-07-07 16:05:33] [Output] : Minotaur [148]: aha czyli to jego wina? [2019-07-07 16:05:33] [Output] : WikoGaming [270]: TU jest akcja RP a nie strzelnica [2019-07-07 16:05:38] [Output] : WikoGaming [270]: także uważaj troche [2019-07-07 16:05:40] [Output] : c0veR [187]: Widziales to dodo? [2019-07-07 16:05:49] [Output] : c0veR [187]: Dobra nastepnym razem niech was powysadza [2019-07-07 16:05:53] [Output] : WikoGaming [270]: To robisz SS i wysyłasz adminsitracji [2019-07-07 16:05:56] [Output] : WikoGaming [270]: a nie [2019-07-07 16:06:05] [Output] : WikoGaming [270]: strzelasz i nie uważasz naawet jak strzelasz [2019-07-07 16:06:09] [Output] : c0veR [187]: My od czegos mamy bron [2019-07-07 16:06:11] [Output] : Minotaur [148]: no ale to ty strzelałeś więc powinieneś trochę uważać [2019-07-07 16:06:12] [Output] : c0veR [187]: I wiem kiedy moge jej uzyc 2019-07-07 16:06:19] [Output] : WikoGaming [270]: Napewno nie do strzelania do Medyków [2019-07-07 16:06:21] [Output] : HrazY [5]: On nie powinien pod celownik wchodzić [2019-07-07 16:06:26] [Output] : HrazY [5]: Wina lezy po obu stronach. [2019-07-07 16:06:40] [Output] : c0veR [187]: On zamiast stanąć za mną, lub w jednym miejscu biegał [2019-07-07 16:06:46] [Output] : c0veR [187]: Wiec wina leży po jego stronie [2019-07-07 16:06:53] [Output] : WikoGaming [270]: No chyba ty sobie jaja robisz [2019-07-07 16:07:05] [Output] : c0veR [187]: Zbeda dyskusja [2019-07-07 16:07:11] [Output] : WikoGaming [270]: Zbedna twoja pomoc na ty mRP
  8. Moje pierwsze szkolenie https://imgur.com/a/2inOrd9
  9. Naprawiłem kompa :)

  10. Jak nie lubię Blachy tak ten kawałek mi się podoba. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin