Nikt nie daje mute na 6h za "pal gumę". Też kiedyś napisałem reporta na kogoś bo blokował miejsce na kopalni i jeszcze napisał do mnie "Pal gumę" i nikt nie zareagował.
Po pierwsze nie było tak jak ty to opisujesz gdyż wjechałeś nam w tył karetki. Po drugie "Pal gumę" nie jest żadnym wyzwiskiem Po trzecie uczepiłeś się nas, nie podziałało inaczej to użyłem tego zwrotu tyle w temacie.