Skocz do zawartości

Minotaur

Gracz
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Minotaur

  1. Nikt nie daje mute na 6h za "pal gumę". Też kiedyś napisałem reporta na kogoś bo blokował miejsce na kopalni i jeszcze napisał do mnie "Pal gumę" i nikt nie zareagował.
  2. Może nie powinienem użyć tego zwrotu ale naprawdę nie miałem zamiaru Cię obrazić. Chodziło mi tylko o to abyś się odczepił.
  3. Gdzie ja Cię nie poszanowałem? Napisałem tylko innymi słowami, żebyś się odczepił.
  4. Po pierwsze nie było tak jak ty to opisujesz gdyż wjechałeś nam w tył karetki. Po drugie "Pal gumę" nie jest żadnym wyzwiskiem Po trzecie uczepiłeś się nas, nie podziałało inaczej to użyłem tego zwrotu tyle w temacie.
  5. Nie jestem, już Ratownikiem Medycznym jestem. Pielęgniarzem to ja byłem miesiąc temu.
  6. Parę razy widziałem jego nick na czacie G i poza tym to nic o nim nie wiem
  7. 277 h @pawelik001 @JABOL @Najdzel3
  8. Nie ma za co, od tego jesteśmy Polecam Ci jeszcze dodać logi bo na tych ss widać bardzo mało RP.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin