Nick funkcjonariusza: P3r$ki
Data i godzina zdarzenia: 03.03.2021 21:30 - 22:5
Pełen opis sytuacji: Jadąc Easter Tunnel'em w San Fierro zostałem wezwany do zatrzymania przez funkcjonariusza Coherent, wraz z kolegą, który kierował pojazdem marki Huntley zatrzymaliśmy się na poboczu. Wysiadł pan funkcjonariusz i podszedł do naszego pojazdu, przywitał się, zapytał czy znany powód zatrzymania po czym odjechaliśmy. Rozpoczął się pościg, trwał około 10 minut, aż do momentu kiedy wjechaliśmy na DM, przejechaliśmy przez niego i wyjechaliśmy na drugim końcu, śledził nas helikopter, który namierzył nas jadących w stronę LV, wtedy mojego kolege wywaliło z gry (crash). Funkcjonariusze zgodzili się, aby poczekać na niego i wznowić pościg, wrócił kolega i tak się stało, tylko, że tym razem ja przejąłem stery pojazdu. Znów wjechaliśmy na DM, na którym przebito mi jedną oponę, wysiadłem oraz podjąłem się ucieczki, przyjechała armatka wodna, która postaniowiła mnie obalać za każdym razem, wkońcu udało mi się wstać, przeskoczyć płotek i uciec. Uciekając zginąłem, zrespiłem się w innym miejscu, wróciłem spowrotem poprzez teleport na stręfę DM. Pobiegłem w stronę mojego auta, znalazłem okazję, gdzie nie było funkcjonariuszy w pobliżu owego auta, podbiegłem, biegnąc zauważył mnie funkcjonariusz P$rski, który próbował mnie schwytać,. został zabity przez innych graczy. Wsiadłem do auta i odjechałem, schowałem je i postanowiłem wrócić do mojego kolegi i odjechać w bezpieczne miejsce. Biegnąc w okolicach przechowywwalni dowiedziałęm się, że mój kolega został wsadzony poprzez PID, a chwilę później również i ja zostałem wsadzony przez PID, proszę mi wytłumaczyć dlaczego? nawet mnie nie zakuliście, podczas zatrzymania nie okazałem dowodu osobistego. Najbardziej mnie zdziwił powód zatrzymania w więzieniu, który brzmi następująco: Odmowa przyjęcia mandatu: Jakie mandatu ja się pytam? jakiego?! Nawet nie zdążył jeden kolega podać dokładnego powodu zatrzymania, a my odjechaliśmy, drugim tekstem powodu Był "Wjazd na DM" to akurat rozumiem, ponieważ faktycznie to zrobiłem. Przechodząc do sedna, proszę wytłumaczyć mi powód wsadzenia mojej osoby przez PID oraz powód więzienia pod tytułem "Odmowa przyjęcia mandatu". Dodam, że mój czas, który muszę odsiedzieć wynosi 107 minut.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Ja, <AmzeK> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.