Nick funkcjonariusza: @K3rtoz
Data i godzina zdarzenia: 22:00 / 21:55
Pełen opis sytuacji: Wieczór, godzina 21:45/40 odbył się pościg ciężarówki z węglem, która wjechała na DM. Otrzymałem podstawową informację "SAPD DM" tak więc pobiegłem w stronę GS - Grove Street, kiedy byłem przy motelu zauważyłem 3 funkcjonariuszy biegnących w moją stronę, tak więc otworzyłem ogień w ich stronę. Zostałem porażony tazerem, po chwili wstałem i zabiłem 2 funkcjonariuszy z tego co wiem był to @Kelly oraz @sznapo. . Po wszystkim uciekłem i zostałem zabity przez innego gracza, przeteleportowałem się na moją ostatnią lokalizację, napisałem /report z prośbą o poinformowaniu mnie jaki jest tpev na dm, otrzymałem informację, że TP jest zamknięty z powodu akcji SAPD. Tak więc wezwałem ubera, uber podwiózł mnie pod strefę dm, zrobiłem szybkiego reconneta. Po minucie wróciłem po reconnecie i zacząłem ponownie strzelać się z innnymi na dm. Po chwili zostałem przeteleportowany do więzienia, na 50 minut z powodem: Ⓘ Powód: Zabójstwo FP, stwarzanie zagrożenia przez funkcjonariusza K3rtoz. Proszę o wyjaśnienie mi sytuacji dlaczego zostałem wsadzony do więzienia przez pid, skoro nawet mnie nie zakuliście.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/kOHx5aU - SS z więzienia z godziną. Powód podałem wyżej. Pozdrawiam.
Ja, KamaZ^ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.