Skocz do zawartości

AmzeK

Gracz
  • Postów

    421
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AmzeK

  1. AmzeK

    Kupię banshee! 1.6

    Model: BansheePojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: obojętnaCena: do 500kDodatki: obojętneCoś od siebie: Kupię wóz
  2. Kolegów moich przy owej akcji nie było, była jedna randomowa osoba, która stała za mną i po powaleniu mnie przez tazer zaczął strzelać. Nie wiem w jaki sposób miałbym zbugować wasze środki przymusu bezpośredniego, próbowałem wstać po porażeniu, udało mi się to i oddałem strzały w waszą stronę z broni. W akcjach na strefie DM mam prawo uczestniczyć. Tak więc żaden z moich kolegów mnie nie bugował, możliwe, że to wy mnie pobugowaliście, aczkolwiek to już nie moja sprawa, wstałem - oddałem strzały. .
  3. Emm, nie był żaden lag serwera, po porażeniu wstałem i was normalnie zabiłem, nie rozumiem. Byłem od was na wyciągnięcie ręki, była to krótka odległość, a nie kilka metrów.
  4. Nick funkcjonariusza: @K3rtoz Data i godzina zdarzenia: 22:00 / 21:55 Pełen opis sytuacji: Wieczór, godzina 21:45/40 odbył się pościg ciężarówki z węglem, która wjechała na DM. Otrzymałem podstawową informację "SAPD DM" tak więc pobiegłem w stronę GS - Grove Street, kiedy byłem przy motelu zauważyłem 3 funkcjonariuszy biegnących w moją stronę, tak więc otworzyłem ogień w ich stronę. Zostałem porażony tazerem, po chwili wstałem i zabiłem 2 funkcjonariuszy z tego co wiem był to @Kelly oraz @sznapo. . Po wszystkim uciekłem i zostałem zabity przez innego gracza, przeteleportowałem się na moją ostatnią lokalizację, napisałem /report z prośbą o poinformowaniu mnie jaki jest tpev na dm, otrzymałem informację, że TP jest zamknięty z powodu akcji SAPD. Tak więc wezwałem ubera, uber podwiózł mnie pod strefę dm, zrobiłem szybkiego reconneta. Po minucie wróciłem po reconnecie i zacząłem ponownie strzelać się z innnymi na dm. Po chwili zostałem przeteleportowany do więzienia, na 50 minut z powodem: Ⓘ Powód: Zabójstwo FP, stwarzanie zagrożenia przez funkcjonariusza K3rtoz. Proszę o wyjaśnienie mi sytuacji dlaczego zostałem wsadzony do więzienia przez pid, skoro nawet mnie nie zakuliście. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/kOHx5aU - SS z więzienia z godziną. Powód podałem wyżej. Pozdrawiam. Ja, KamaZ^ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. AmzeK

    Sabre 1.6 FT bez up4

    Ciekawy starcik, dalej
  7. Model: SabreID: 69294Pojemność silnika: 1.6Przebieg pojazdu: 2318,2kmDodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 Pablo), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75 / Szybki 20 BRAKUJE UP4 I WYKRYWACZACena: OfkiCoś od siebie: Super pojazd na lampach ice.SS’y: dodam w ciągu 24h.
  8. Awaria akumulatora, na szczęście @.Mariuszek. przyjechał z pomocą Kolega z patrolu @Czapla*
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 720H @Czapla* @.Mariuszek. @Ks.SE1NU
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin