Skocz do zawartości

AmzeK

Gracz
  • Postów

    421
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez AmzeK

  1. Jeżeli tobie kojarzy się to z oddaniem krwi, to coś jest nie tak, a co do akcji z oddawaniem krwi jest to jak najbardziej idealna postawa obywatelska.
  2. Nie rozumiem, co cię tak śmieszy?
  3. Nie podoba się, nie przychodź
  4. Do zamknięcia @LOCK
  5. Model: Huntley Electric ID: 66184 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 12525,7km Dodatki: spoiler (1050), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1096), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV JEEP), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Szyby 40, ABS Cena: Oferujcie Coś od siebie: Wystawiam poglądowo, jeżeli cena mnie zadowoli to sprzedam. SS’y: Dodam później. Model: Glendale ID: 75836 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 172km Dodatki: felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: Oferujcie Coś od siebie: Wystawiam poglądowo, jeżeli cena mnie zadowoli to sprzedam. SS’y: Dodam później. Screen Glendale:
  6. AmzeK

    [SKRYPT] Linia gaśnicza

    Pogczamp! dodajta to na serwer!
  7. Wszystko opisane w skardze, nie ma co się przegryzać odpowiadając sobie na zdania. Czekam na wypowiedź zarzadu
  8. Przecież strzelałeś w moją stronę po czym prawdopodobnie ciebie ktoś zabił, a ja uciekłem, to jak zaprzestałeś działań?
  9. 1. Zgadzam się z tym 2. Nie przypominam sobie, aby mówił mi na komunikatorze, że go złapano. Został wsadzony również przez PID. 3. Nawet jakbym się nie zabił to i tak bym uciekł | chłopie ja nawet nie wiedziałem, że jakiś mandat chcesz mi wlepić :_:. Nawet nie zostałem o niczym poinformowany tylko bezczelnie wrzucony do więzienia przez PID. 4. Przecież wróciłem na DM po pojazd, usiłoweś mnie złapać, ale coś nie wyszło. Chyba zapomniałeś o tym wspomnieć
  10. Nick funkcjonariusza: P3r$ki Data i godzina zdarzenia: 03.03.2021 21:30 - 22:5 Pełen opis sytuacji: Jadąc Easter Tunnel'em w San Fierro zostałem wezwany do zatrzymania przez funkcjonariusza Coherent, wraz z kolegą, który kierował pojazdem marki Huntley zatrzymaliśmy się na poboczu. Wysiadł pan funkcjonariusz i podszedł do naszego pojazdu, przywitał się, zapytał czy znany powód zatrzymania po czym odjechaliśmy. Rozpoczął się pościg, trwał około 10 minut, aż do momentu kiedy wjechaliśmy na DM, przejechaliśmy przez niego i wyjechaliśmy na drugim końcu, śledził nas helikopter, który namierzył nas jadących w stronę LV, wtedy mojego kolege wywaliło z gry (crash). Funkcjonariusze zgodzili się, aby poczekać na niego i wznowić pościg, wrócił kolega i tak się stało, tylko, że tym razem ja przejąłem stery pojazdu. Znów wjechaliśmy na DM, na którym przebito mi jedną oponę, wysiadłem oraz podjąłem się ucieczki, przyjechała armatka wodna, która postaniowiła mnie obalać za każdym razem, wkońcu udało mi się wstać, przeskoczyć płotek i uciec. Uciekając zginąłem, zrespiłem się w innym miejscu, wróciłem spowrotem poprzez teleport na stręfę DM. Pobiegłem w stronę mojego auta, znalazłem okazję, gdzie nie było funkcjonariuszy w pobliżu owego auta, podbiegłem, biegnąc zauważył mnie funkcjonariusz P$rski, który próbował mnie schwytać,. został zabity przez innych graczy. Wsiadłem do auta i odjechałem, schowałem je i postanowiłem wrócić do mojego kolegi i odjechać w bezpieczne miejsce. Biegnąc w okolicach przechowywwalni dowiedziałęm się, że mój kolega został wsadzony poprzez PID, a chwilę później również i ja zostałem wsadzony przez PID, proszę mi wytłumaczyć dlaczego? nawet mnie nie zakuliście, podczas zatrzymania nie okazałem dowodu osobistego. Najbardziej mnie zdziwił powód zatrzymania w więzieniu, który brzmi następująco: Odmowa przyjęcia mandatu: Jakie mandatu ja się pytam? jakiego?! Nawet nie zdążył jeden kolega podać dokładnego powodu zatrzymania, a my odjechaliśmy, drugim tekstem powodu Był "Wjazd na DM" to akurat rozumiem, ponieważ faktycznie to zrobiłem. Przechodząc do sedna, proszę wytłumaczyć mi powód wsadzenia mojej osoby przez PID oraz powód więzienia pod tytułem "Odmowa przyjęcia mandatu". Dodam, że mój czas, który muszę odsiedzieć wynosi 107 minut. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, <AmzeK> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  11. @Czapla* SARA, patrole, event Halloween i wiele więcej @.Mariuszek. SARA i wiele więcej @f33vi Ty już wiesz co XD @Sheba545i SAMD, patrole i wiele więcej @pioter21 SAMD, patrole, ucieczka przed SAPD xD @kikik SARA @AbduL^ szefik @Grabi. SAMD, wyzwania za siano XD, szef @_-JAGUAR-_ SARA, puma szef @Ks.SE1NU SARA, wspólne RP
  12. AmzeK

    Koniec z grą na 4life

    Za błędy niestety się płaci, trzymaj się!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin