Nick funkcjonariusza: @GhostTownPL Data i godzina zdarzenia: 16.08.2020, około 11:40 Pełen opis sytuacji: Osoba w sposób niekompetentny wypełnia swoje obowiązki, nie zna podstawowych zasad ruchu drogowego i głosi informacje niezgodne z KRD serwera.
Po kolizji z lawetą, którą kierowałem, oficer spytał co teraz zrobimy. Napisałem, że obowiązuje zasada prawej dłoni i miałem pierwszeństwo, natomiast zdaniem oficera zasada ta nie obowiązuje na skrzyżowaniach kierowanych sygnalizacją świetlną. Po zderzeniu z lawetą potoczyłem się niszcząc latarnie, zdaniem funkcjonariusza skracając ją skosiłem. Dopiero po ponad minucie włączył sygnały i przeprowadził całą procedurę, otrzymałem mandat za jazdę pod prąd, niszczenie mienia i uszkodzenie radiowozu w stopniu minimalnym w wysokości 3600 PLN. Szanowny Panie Miasto duchów;
Zasada prawej dłoni obowiązuje uczestników ruchu drogowego, między którymi znaki i sygnalizacja świetlna nie rozwiązują kwestii pierwszeństwa na skrzyżowaniu. Napisałeś, że nie obowiązuje, gdy jest sygnalizacja; Na serwerze sygnalizatory świetlne nie są synchronizowane, co oznacza że nie należy stosować się do wskazań sygnalizatorów(wyjątkiem jest ustawiany przez frakcje sygnalizator, który posiada światło czerwone oraz zielone). Próbowałeś udowodnić swoją rację opierając się na występowaniu w obrębie skrzyżowania sygnalizatorów. Dopiero po chwili postanowiłeś wmówić mi, że skracałem i jechałem pod prąd a jeszcze później rozpocząłeś zatrzymanie drogowe, co powinno nastąpić natychmiastowo. Oczekiwałeś zapłaty mimo, że kolizja była z twojej winy.
Nie posiadam nagrania czy screena które ukazuje zajście dlatego nie będę dużo pisał na ten temat. Motywuję głównie skargę tym, co napisałeś na chacie. Pokazuje to, że nie masz pojęcia o KRD serwerowym ani z życia realnego, oraz w powodzie mandatu wpisujesz jazdę pod prąd na skrzyżowaniu co w tym przypadku jest niemożliwe. W dowodach są logi i zdjęcie, na którym mam uszkodzony zderzak i lampę z lewej strony, ponieważ we mnie uderzyłeś.
Zaznaczę mój tor jazdy na niebiesko, policjanta roku na czerwono. Wytłumacz mi proszę jak jechać pod prąd na tym skrzyżowaniu. Można jechać pod prąd nieodpowiednim pasem ruchu, ale na skrzyżowaniu przy skręcaniu w lewo? Nawet gabaryty lawety narzucają mi przed wjazdem na skrzyżowanie tor jazdy, w którym jadę szerzej, najpierw skręcam lekko w prawo a potem w lewo wjeżdżając na swój pas. Musiałem to rozrysować, bo sądząc po wiedzy oficera o KRD istnieje spora szansa na to, że tego też nie rozumie. Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Proszę o chwilę namysłu przed zostawieniem reakcji przez resztę ekipy super policjantów. Nawet przypadkowy CJ w mananie wie, kiedy obowiązuje zasada prawej ręki, a Oficer stopnia drugiego uważa, że tylko na skrzyżowaniach bez świateł. Miałem pierwszeństwo na skrzyżowaniu a otrzymałem mandat za jazdę pod prąd, czego nie zrobiłem, niszczenie mienia i radiowozu co wynika z twojej winy, bo we mnie uderzyłeś podczas gdy powinieneś się zatrzymać.
Ja, banditt zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.