Skocz do zawartości

.B.

Gracz
  • Postów

    202
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .B.

  1. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 206 Cena za dobę: 300pln, oplacona do 24 grudnia Lokalizacja: Los Santos Mulholland Cena: Licytacja, jednak zastrzegam sobie prawo do niesprzedania za słabe pieniądze. SS’y: Ukryj zawartość Coś od siebie: Tak jak w tytule, niedawno został dodany nowy mechanik z komponentami który jest rzut beretem od bazy, tak samo lakiernia i stacja paliw. Zestaw nie zawiera faggio ¯\_ツ_/¯
  2. Cześć volcik. Dobrzy górnicy szybko odchodzą.
  3. Przeczytaj to wszystko po kolei, i powiedz że mówisz prawdę. Oj, to niemożliwe? Ciągle zmieniasz wersję, kłamiesz. NAPISZĘ RAZ JESZCZE, OBIEKTY NA ZDJĘCIACH SIĘ NIE PORUSZAJĄ. XD Co do reszty, gubisz w zeznaniach, więc Ci rozrysowałem przy pomocy TWOJEGO SCREENA: ⇧ Wyżej zdjęcie bez blokady, a stoję tam. Tylko ja mam tego skina na całym serwerze, jest unikatowy. Nadal nic nie powiedziałeś na temat nadużywania suszarki, rozjeżdżania ludzi na giełdzie i blokowania wyjazdu, kłamanie z wolnym miejscem parkingowym, wywyższanie się nad innymi graczami, okazywanie zerowej empatii do drugiego człowieka. Do tego dodaję nabijanie sobie postów, dodajesz nowe odpowiedzi zamiast edytować poprzednie. Drogi @Masellko, godzinę przed twoją odpowiedzią, którą zacytowałem wyżej, oskarżony wstawił zdjęcie, na którym stoję obok auta. Dlaczego więc o to pytasz? Najlepiej napisać, że moje zachowanie jest niedopuszczalne, bo wkleiłem zdjęcie kasztanka jesienną porą w oficjalnej formie skargi. Jest tak bardzo oficjalna, że piszesz odpowiedź nie zapoznając się z poprzednimi. Nawet nie będę komentował tego, że Damian nie potrafi (lub raczej nie chce) wstawić daty utworzenia screena. To koniec moich wypowiedzi które nic nie zmieniają, oskarżony nie wyciąga żadnych wniosków, nie potrafi logicznie myśleć, zaprzecza samemu sobie a zarząd frakcji ma w głębokim poważaniu kto co napisał, jaki dowód przedstawił. Jak nikt nie otworzy oczu, to pójdę z tą skargą krok dalej. Pozdrawiam!
  4. Jak w ogóle śmiesz mówić coś o ustalaniu wspólnych wersji i nagadywaniu kolegów, skoro nie potrafisz udowodnić niczego o czym piszesz. To Twoi koledzy dodają mi reakcje haha, może na tej podstawie ktoś wyda werdykt? Nie wydaje mi się. Ktoś w ogóle sprawdził te screeny, logi, godzinę założenia blokady, cokolwiek? Wstawiłem tego screena w pierwszym poście, natomiast Damian nadal twierdzi, że afczyłem i to jeszcze z daleka od auta. Powtarzam, nie ma żadnego dowodu, który popiera jego wersję. Przechodząc do meritum... Proszę powiedzcie mi że to żart, nie mogę uwierzyć... Chłop wrzucił na imgura zdjęcie z własnego dysku i nie może sprawdzić godziny zrobienia. XDDD Przeczytajcie zdanie wyżej jeszcze raz, jeszcze raz, jeszcze raz, do skutku, aż wysnuje się wam złota myśl. Przecież za chwile on mi wmówi, że sam sobie założyłem te blokade. Po prostu brak słów. Zróbcie co chcecie z tą skargą, to jakaś parodia. Nie chodzi mi o jakieś grosze za parking policyjny, tylko to, kogo przyjmujecie do frakcji. Każda jego wypowiedź to nowa wersja z nowymi kłamstwami. Z takim zachowaniem powinien śmigać z paczkami na magazynie a nie reprezentować frakcje. Masellko pyta, czy byłem w obrębie pojazdu, skoro na screenie moim i naszego pracownika roku widać jak byk, że stoję, żeby było śmieszniej, na każdym zdjęciu w innym miejscu. Do tego są przecież logi, cały czas pisałem na chacie. Skoro nawet zarząd frakcji nie umie odróżnić kłamstwa od twardych dowodów, to Komisja Spraw Frakcyjnych musi się tym zająć.
  5. Z reguły postacie na zdjęciach się nie ruszają, ale co ja tam wiem. Może powiesz jeszcze coś ciekawego, Damian? Z tego co rozumiem, próbujesz mi wmówić, że afczyłem przy aucie. Jak zobaczyłem lawetę to podbiegłem do cometa, bo patrzyłem co stoi na giełdzie. Byłem przy comecie szybciej niż wysiadłeś ze swojej lawety. Nie byłem AFK nawet przez sekundę. Żeby to udowodnić, pokaż datę zrobienia screena. To pierwsza wiadomość jaką wysłałem w twoją stronę, teraz ją znalazłem. [2020-05-15 15:25:14] [Output] : Bandit37 [212]: I co teraz Zrobiłeś tego screena w tym samym momencie a nawet później, niż wysłałem tę wiadomość. Jesteś oszustem i cały czas nieudolnie kłamiesz. Żałosne.
  6. To jest kodeks piracki czy taryfikator? Pozwolę sobie wkleić ponownie: Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. Obowiązkiem pracownika w takiej sytuacji jest posiadanie screena z brakiem kierowcy w pojeździe oraz w pobliżu niego, a następnie odholowanie pojazdu. Masz go znać i się do niego stosować, pokaż screena z brakiem kierowcy w pobliżu pojazdu. Stałem obok pojazdu i mam do tego pełne prawo, Ty zamiast pójść dalej to zacząłeś zakładać blokadę. Niestety, ale pominąłeś w swojej wypowiedzi kwestie nadużywania suszarki, blokowania ruchu na giełdzie lawetą i nieprzedstawienia się bindem frakcyjnym. Co do parkingu, skoro zaprzeczasz samemu sobie, to potrzebny jest Ci psychiatra a nie znajomość taryfikatora. To moja ostatnia wypowiedź, łap kasztana na zdrowie.
  7. Twój nick: Bandit37 Nick osoby oskarżonej: @Damianuuu Powód napisania skargi: Przyjechałem moim Cometem, id 11686 na droższą giełdę, chciałem szybko przejrzeć auta i się zabrać. Nie było wolnych miejsc parkingowych za giełdą ani przy wjeździe, więc ustawiłem auto przy krawędzi drogi, od strony stacji kolejowej. Pobiegłem oglądać auta na giełdę, ale zobaczyłem nadjeżdżającego SARA, więc szybko się wróciłem. Tutaj pojawia się pierwszy powód pisania skargi, podszedłem do pracownika, natomiast on napisał tylko "zabieram". Napisałem, że już się zawijam i proszę o niezakładanie blokady. Pracownik mimo to, założył blokadę oraz zamknął zamek za pomocą suszarki, abym nie mógł wejść z prostego powodu - nie można holować aut z kierowcą. Następnie próbował wmówić mi, że mam wolne miejsca parkingowe za giełdą i tam powinienem zostawić auto. Moi znajomi szybko zweryfikowali, że to kłamstwo i pracownik chciał mnie po prostu zbyć. Po uświadomieniu mu, że właśnie mnie okłamał, napisał że zaraz zobaczy, i pobiegł sprawdzić. Oczywiście nie było wolnych miejsc parkingowych. Przed zabraniem pojazdu na lawetę poprosiłem ponownie o zdjęcie blokady i dogadanie się, otworzyłem zamek kluczykiem i zacząłem wsiadać, wtedy oskarżony wciągnął pojazd na lawetę, pomijając fakt, że nie można wjeżdżać pojazdami służbowymi na teren giełdy. Nie miałem już o czym dyskutować, więc poprosiłem o przedstawienie się bindem służbowym - nie otrzymałem odpowiedzi, oskarżony zaczął na siłę cofać i przejeżdżać osoby stojące obok, dodatkowo blokując przejazd. Pracownik zachował się nieodpowiednio i nie jest to tylko moje zdanie. Nie powołuję się na świadków, wszystko dokładnie opisałem i posiadam screeny. Złamał punkt taryfikatora "Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. Obowiązkiem pracownika w takiej sytuacji jest posiadanie screena z brakiem kierowcy w pojeździe oraz w pobliżu niego, a następnie odholowanie pojazdu." - Pracownik nie posiada screena z brakiem kierowcy w pobliżu pojazdu, bo cały czas się tam znajdowałem na co mam też świadków. Mam nadzieję że nie będą oni potrzebni, wystarczy sprawdzić w logach godzinę założenia blokady a rozpoczęcia mojej rozmowy z pracownikiem. Rozumiem, że nasz kolega Damian ma 13 lat i napisał bardzo ładne podanie, zdał egzamin, ale zachowuje się niestosownie na służbie, nie wykazuje nawet cienia empatii i posiada mniejszą wiedzę na temat taryfikatora i regulaminu frakcji SARA niż ja, co jest absurdem. Podsumowując, skargę motywuję następującymi czynami pracownika, które nie powinny mieć miejsca: -Wjazd lawetą na teren giełdy, blokowanie ruchu stojąc w poprzek. -Nieprzedstawienie się bindem służbowym po podjęciu się holowania pojazdu jak i po poproszeniu przeze mnie, -Nadużywanie suszarki w celu ominięcia zakazu holowania pojazdu z kierowcą, -Przedstawianie nieprawdziwych informacji na temat wolnych miejsc parkingowych, -Brak jakiejkolwiek interakcji z graczem, mimo bycia kulturalnym i wielokrotnych próśb o odpuszczenie, oskarżony od razu zabrał się do zakładania blokady, pisząc na chacie pojedyncze oschłe słowa typu "zabieram". Powołując się na punkt taryfikatora: "Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. Obowiązkiem pracownika w takiej sytuacji jest posiadanie screena z brakiem kierowcy w pojeździe oraz w pobliżu niego, a następnie odholowanie pojazdu." Niestety, na niekorzyść oskarżonego byłem przy pojeździe podczas robienia screena przez pracownika. Byłem tam zanim pracownik wysiadł z lawety. Cała akcja trwała 5 minut (a była bez żadnego RP) ze względu na chęć wywyższenia się ze strony oskarżonego, ja go grzecznie prosiłem a on sobie stał i czekał, aż mu podskoczy ego. Jest to łamanie regulaminu - §6. Pracownikowi zabrania się wywyższania nad innymi graczami oraz pracownikami. Dowody: Screeny Logi: Nie oczekuję zwrotu 300 PLN za "pojazd nieprawidłowwo zaparkowany." (zrobił literówkę w powodzie wystawienia pojazdu, jakby tego było mało), proszę o wyciągniecie wniosków ze skargi i odpowiednie ukaranie pracownika. Pomijając to, że łamie taryfikator, najbardziej zabolała mnie ta arogancja, ośmieszał mnie z każdą minutą stania tam coraz bardziej i nie reagował na prośby o odpuszczenie nie tylko z mojej strony. Jako pracownik frakcji na służbie jak i członek redakcji prasowej wypadałoby prezentować sobą wyższy albo chociaż podobny poziom co rozmówca, w tym przypadku nawet początek zdania z dużej litery był problemem. Mam nadzieję, że jasno przedstawiłem sytuację, czołem.
  8. Słabe te autka, nadal nic nie kupiłem.
  9. Panowie śmieszne oferty, poniżej 200k nie ma opcji żebym oddał. 80k to sama opłata wychodzi. Baza pomieści 50 autek.
  10. Kiedy bedziesz na serwie? To ten na rubinach?
  11. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 206 Cena za dobę: 300pln, oplacona do 24 grudnia Lokalizacja: Los Santos Mulholland Cena: Oferty SS’y: Coś od siebie: Bardzo duzo miejsca, wystawiam pogladowo. Zestaw nie zawiera faggio ¯\_ツ_/¯
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin