Śniegu nie ma, wiater wieje,
Zaraz, czekaj, co się dzieje?
Mój laptopik cicho mruczy,
Zasilaczem nóżki grzeje.
Kopię węgiel, kawę piję,
Piszą do mnie jakieś ceje,
Na serwerze mikołajki, gruby pitos do wygrania,
W Off-topic'u żniwa - lajki, @4Ever. z Lisą szybko działa,
Zaraz licznik się przekręci, jest reakcji co nie miara,
Mi tam nigdzie się nie spieszy. Dajcie lajka. Dzięki, działa!
Moja lista kar jest długa, co poradzić mogę na to,
Często na serwerze jestem, zgarniam prawko, mówię - za co?!
Każdy Admin, Support, RCON sprawę sobie zdaje z tego,
Nadawanie kar dla graczy - dla nikogo nic miłego.
Ciężko pracują, w ciemną noc czatują, rapsy robią,
Cejów mutują, eventy organizują, czas swój cenny dla graczy poświęcają.
Wszystkim tym nasz serwer kochany - 4Life, dopieszczają.
Nieporadny @japkooo.,
Kontroluje skrzyżowania @_aksyz
Groźny @hoopak,
Pomocna @Lisa_,
Surowy @Axidus*,
Jubilatka @PerPani,
Nie znam chłopa @BartekZRK,
Były górnik @H4ZE.,
Youtuber @BarT.,
Policeman @CampeQ, @GyCeK,
Wiecznie zawieszony @.MateuszDafGames.,
Emerytowany @DeltaRon,
Salonowy @Bolek.,
Zdejmujący kary @KeXo,
Złotówa @Emiljusz,
Przystojniak @DreeY,
DJ @Greyna.gg,
Tajemniczy @Cashbill_test,
Zdissowany @wujek_Pauli*,
Skipciu mu ukradł nick @Teddy.,
Pan Prezes @ZbyK.gg,
W Dolinie Krzemowej każdy go zna @Worthless,
Nie chciał dawać skinów @Lukasz1393
Swój chłop @Wiesi3k.,
Nie aktualizuje ceny węgla w appce @ZTMF, Wesołych świąt