Skocz do zawartości

.B.

Gracz
  • Postów

    202
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .B.

  1. No i to mi się podoba, Moe to zawodowiec.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. .B.

    KONKURS O 100K

    Wesołego jajka - oj, to nie ta bajka! Przepraszam, pomyłka, to miała być choinka! Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i świętowania udanego.
  4. Gadaliśmy raz na mumblu, @XerYx nie wiedział jak się mówi thanks xd
  5. .B.

    Niegrzeczne mikołajki!

    Ciekawe, ile osób znajdzie wszystkie prezenty.
  6. .B.

    Konkurs [Sanchez]

    Komentarz dla statystyk.
  7. Jak się dorobię to kiedyś kupię, brz/frs/gt86
  8. Śniegu nie ma, wiater wieje, Zaraz, czekaj, co się dzieje? Mój laptopik cicho mruczy, Zasilaczem nóżki grzeje. Kopię węgiel, kawę piję, Piszą do mnie jakieś ceje, Na serwerze mikołajki, gruby pitos do wygrania, W Off-topic'u żniwa - lajki, @4Ever. z Lisą szybko działa, Zaraz licznik się przekręci, jest reakcji co nie miara, Mi tam nigdzie się nie spieszy. Dajcie lajka. Dzięki, działa! Moja lista kar jest długa, co poradzić mogę na to, Często na serwerze jestem, zgarniam prawko, mówię - za co?! Każdy Admin, Support, RCON sprawę sobie zdaje z tego, Nadawanie kar dla graczy - dla nikogo nic miłego. Ciężko pracują, w ciemną noc czatują, rapsy robią, Cejów mutują, eventy organizują, czas swój cenny dla graczy poświęcają. Wszystkim tym nasz serwer kochany - 4Life, dopieszczają. Nieporadny @japkooo., Kontroluje skrzyżowania @_aksyz Groźny @hoopak, Pomocna @Lisa_, Surowy @Axidus*, Jubilatka @PerPani, Nie znam chłopa @BartekZRK, Były górnik @H4ZE., Youtuber @BarT., Policeman @CampeQ, @GyCeK, Wiecznie zawieszony @.MateuszDafGames., Emerytowany @DeltaRon, Salonowy @Bolek., Zdejmujący kary @KeXo, Złotówa @Emiljusz, Przystojniak @DreeY, DJ @Greyna.gg, Tajemniczy @Cashbill_test, Zdissowany @wujek_Pauli*, Skipciu mu ukradł nick @Teddy., Pan Prezes @ZbyK.gg, W Dolinie Krzemowej każdy go zna @Worthless, Nie chciał dawać skinów @Lukasz1393 Swój chłop @Wiesi3k., Nie aktualizuje ceny węgla w appce @ZTMF, Wesołych świąt
  9. Chłop ma rozdwojenie jaźni, Za dnia limuzyna, nocą Malwina
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin