Skocz do zawartości

.B.

Gracz
  • Postów

    202
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .B.

  1. Za patriota: Sultan 2.2 FT bez nitra, up2 i baku + dopłata od Ciebie.
  2. .B.

    Coquette

    Wymiana za sultana 2.2 FT bez nitra?
  3. .B.

    Halloween

    Jest za dużo dyń i za mało czasu, bez sensu jest to zbieranie.
  4. .B.

    Pożegnanie.

    Wracaj szybciutko kocie
  5. A to ten chłop co odszedł ale jednak nie odszedl Dobra zabawa z nim jest, polecam
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Wracaj jak najszybciej byku, rgb czeka ;v
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Pędzi Bullet, w nim - Bandyta,
    Późna noc już serwer wita,
    Disco polo głośno gra,
    Na audycji zabawa trwa,
    Widzę rampę, trzymam gaz,
    Spawn jest pusty, lot już trwa,
    Wylądował, 102 metry!
    Pokonuję kilometry,
    Zbyt jest piękna ta bajeczka,
    Na giełdzie jakaś Juleczka,
    Chcę zrobić wrażenie na niewinnej lali,
    Gaz do dechy, nie patrzeć na zegary,
    Odwalam zadowolony, popijam colę,
    Patrzę; prawko 7 dni, no ja pi*rdolę,
    Słuchaj Julka, za tydzień się spotkamy,
    Idę na kopalnię, mój węgiel kochany <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. veqzo
    3. progenxd
    4. .B.

      .B.

      Dzięki chłopaki lajki będą dawane jutro pozdrawiam z rodzinką <3

    5. MoE

      MoE

      ile wypiłeś przez napisaniem tego alkoholiku? 

    6. .B.

      .B.

      dobra cicho, liczy sie sukces a nie sposob

  10. Pędzi Bullet, w nim - Bandyta, Późna noc już serwer wita, Disco polo głośno gra, Na audycji zabawa trwa, Widzę rampę, trzymam gaz, Spawn jest pusty, lot już trwa, Wylądował, 102 metry! Pokonuję kilometry, Zbyt jest piękna ta bajeczka, Na giełdzie jakaś Juleczka, Chcę zrobić wrażenie na niewinnej lali, Gaz do dechy, nie patrzeć na zegary, Odwalam zadowolony, popijam colę, Patrzę; prawko 7 dni, no ja pi*rdolę, Słuchaj Julka, za tydzień się spotkamy, Idę na kopalnię, mój węgiel kochany
  11. .B.

    Pożegnanie

    Ogarnij sobie jakiegoś lapka za 300 stówki, do mta i przeglądarki wystarczy :d
  12. .B.

    Konkurs o 25 000 PLN!

    raz-dwa-trzy baba-jaga pa-trzy
  13. Kolejna kox podmianka Pozdrawiam z rodzinką!
  14. .B.

    Nabij sobie Repke V2.

    Hejka Przystojniaku °͜ʖ° Lajk za lajk co nie?
  15. .B.

    Konkurs Emperor

    zrka to dobre auto ugułem
  16. .B.

    Comet 2.0 FT

    Model: Comet (480) ID: 47933 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 3166,1km Dodatki: felgi (1080), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DARKNESS), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, LPG 75 radio CB, dodatkowy klucz. //Brakuje Atrapy, baku, UP2(useless) do FTCena: Oferty, oddam za 600+ Coś od siebie: SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin