Skocz do zawartości

bonit.

Gracz
  • Postów

    234
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bonit.

  1. bonit.

    Savanna

    5 stów tahhhhhhhhoma
  2. 2.65 i zmieniam lampe czaisz przekmine
  3. ZR-350 zmieniła właściciela Sunrise również sprzedany Comet dla odmiany również sprzedany
  4. trzeba bylo pv odpisac, blade sprzedany suabo nie przekonuje mnie to ale dzieki do dogadania na pv
  5. a to jak kolega wyzej pass to ja dam 372.5 i jestem na serwerze
  6. coraz bliżej kwoty za którą jestem w stanie go oddać sporo wyższe oferty miałem, ale dzięki za oferte nie ma opcji Jak na start to spoko, ale brakuje tahoma malutko uranus to mogę uznać jako start
  7. słabo ale dzięki za ofertę Jak na start to ok, dziemki spoko początek, pv napisałem za ile oddam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin