Skocz do zawartości

bonit.

Gracz
  • Postów

    234
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bonit.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Zazwyczaj jak słyszałem jest to kwota 10k więc tyle by wystarczyło.
  3. Cała skarga była o ten wpis, bo to, że odwalaliśmy na HQ to raczej nie jest powód do skargi, tylko opisałem całą sytuację. Czas w więzieniu odsiedziałem więc może być ta rekompensata.
  4. Nick funkcjonariusza: @TheIndjana. Data i godzina zdarzenia: 06.06.2021r. 23:20 - 23:45 Pełen opis sytuacji: Razem z kolegami wepchaliśmy pojazd na HQ, przyszło dwóch funkcjonariuszy TheIndjana. oraz TymeK*, i kazali nam wyjechać. Kolega chciał postawić pojazd na parkingu i wyjść z gry, lecz została nam nałożona blokada więc zostaliśmy na bazie, między czasie TheIndjana. poprosił mnie o wyjście z HQ, zrobiłem to, lecz zaczęli coś pisać do mojego kolegi który miał mute więc wszedłem, chciałem z nimi porozmawiać ale szybko dostałem z paralizatora po czym zostałem zakuty i poinformowany o tym, że trafiam do więzienia, również o tym, że mam wpis. Jako, że musiałem już kończyć grę to wyszedłem z serwera wiedząc, że zostanę wsadzony po PID oraz, że zostanie mi doliczone 30 minut za "relog". Dzisiaj wszedłem na serwer odczekałem karę w więzieniu czyli 1h i 45 minut, po czym przy kolejnym zatrzymaniu okazało się, że oskarżony nie usuną mi wpisu z MDT, przez co zostałem wsadzony ponownie za to samo. Łatwo stwierdzić, że zostałem wsadzony do więzienia za to samo, ponieważ 06.06 oskarżony poinformował mnie, że posiadam jeden wpis, po czym następnego dnia gdzie powinienem mieć już wyzerowane wpisy zostałem wsadzony za wpis z 26.05. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [2021-06-06 23:45:21] [Output] : TheIndjana. [217]: W zwiÄ…zku z posiadaniem jednego wpisu na wstÄ™pie 30 minut wiÄ™zienia. [2021-06-07 18:53:52] [Output] : bonit.jdm [117]: wyslesz loga z wpisem? [2021-06-07 18:54:10] [Output] : * [26.05.2021] Zabojstwo SAPD na DM // PO I Janin (vakii) Ja, bonit.jdm zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem ID nieruchomości: 256 Cena za dobę: 120 Lokalizacja: FC Cena: offki 10k+ SS’y: https://imgur.com/a/Dnw9jVP granice: https://imgur.com/ATBvFvA Coś od siebie: mega kox domek polecam!
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiam z rodzinką!
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin