Nick funkcjonariusza: @TheIndjana.
Data i godzina zdarzenia: 06.06.2021r. 23:20 - 23:45
Pełen opis sytuacji: Razem z kolegami wepchaliśmy pojazd na HQ, przyszło dwóch funkcjonariuszy TheIndjana. oraz TymeK*, i kazali nam wyjechać. Kolega chciał postawić pojazd na parkingu i wyjść z gry, lecz została nam nałożona blokada więc zostaliśmy na bazie, między czasie TheIndjana. poprosił mnie o wyjście z HQ, zrobiłem to, lecz zaczęli coś pisać do mojego kolegi który miał mute więc wszedłem, chciałem z nimi porozmawiać ale szybko dostałem z paralizatora po czym zostałem zakuty i poinformowany o tym, że trafiam do więzienia, również o tym, że mam wpis. Jako, że musiałem już kończyć grę to wyszedłem z serwera wiedząc, że zostanę wsadzony po PID oraz, że zostanie mi doliczone 30 minut za "relog". Dzisiaj wszedłem na serwer odczekałem karę w więzieniu czyli 1h i 45 minut, po czym przy kolejnym zatrzymaniu okazało się, że oskarżony nie usuną mi wpisu z MDT, przez co zostałem wsadzony ponownie za to samo. Łatwo stwierdzić, że zostałem wsadzony do więzienia za to samo, ponieważ 06.06 oskarżony poinformował mnie, że posiadam jeden wpis, po czym następnego dnia gdzie powinienem mieć już wyzerowane wpisy zostałem wsadzony za wpis z 26.05.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
[2021-06-06 23:45:21] [Output] : TheIndjana. [217]: W związku z posiadaniem jednego wpisu na wstępie 30 minut więzienia.
[2021-06-07 18:53:52] [Output] : bonit.jdm [117]: wyslesz loga z wpisem?
[2021-06-07 18:54:10] [Output] : * [26.05.2021] Zabojstwo SAPD na DM // PO I Janin (vakii)
Ja, bonit.jdm zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.