Skocz do zawartości

Qeksy

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qeksy

  1. Za vicka 300k, za willarda 100k ( nie zauważyłem czegoś)
  2. Qeksy

    Fajne autka

    Jeśli manana nie ma nitra 300k, za flesha 140k
  3. Qeksy

    Fajne autka

    Zapomniałem dodać wszystko oprócz sentineli
  4. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: 666k Dodatki: - Coś od siebie: Skup pojazdów po cenie niższej niż rynkowej!
  5. Qeksy

    Fajne autka

    Model: Sultan, Premier, Sabre, Elegy, Buffalo, Zion, Bullet, Comet, Cheetach, Coqquette, Stalion, Previon, Nebula lub auto na nitrze Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: - Cena: 666k Dodatki: Najlepiej up1 gdy nie ma awd up2 Coś od siebie: Bardziej zależy mi na osiągach niż wyglądzie. Chce te auta co wymieniłem wyżej możecie składać oferty innych aut ale tylko sportowych. Dodam że nie chce elektryków | manan perków itp. | oraz Sgt i sentinela. |
  6. RGB lamp to: 25,229,126, ku mojemu zaskoczeniu nie ma takowych w spisie treści lamp w poradniku Alpaki są to zapewne unikatowe lampy do wygrania w specjalnych eventach mogę się mylić oczywiście
  7. No lepiej lepiej, ale jeszcze brakuje
  8. Qeksy

    @LOCK

    12084 Ale dopłata z twojej strony
  9. Słaby start na serwie były offki +630k od handlarzy dalej
  10. Model: Jester ID: 12084 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1066), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF SUPRA ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, Lpg 75, Dod. KluczCena: Offki Coś od siebie: Piękna supra dobre przyśpieszenie i v-max 220. Wymienie raczej za coś na nitrze. SS’y: Supra
  11. Dużo osób nie orientuję się jak sprawdzić rgb lamp mimo posiadania id a jak wiadomo ekipa serwera nie zawsze ma czas, a niektórym nie chce się czekać aż ktoś przyjmie reporta więc postanowiłem zrobić bardzo prosty poradnik na przykładzie rgb lamp. 1. Wchodzimy w Baze pojazdów klik. 2. Wyszukujemy nasz pojazd po ID (pokaże to na przykładzie mojego sentinela). 3. Zaznaczamy w moim przypadku kolor lamp, klikamy prawy przycisk myszy, wybieramy opcje zbadaj, następnie wyświetli nam się taka nakładka z zaznaczoną linijką "<span style="color:#007fff">███</span>" kopiujemy w moim przypadku "007fff". 4. Włączamy przeglądarkę, a następnie wklejamy. Odrazu po wpisaniu powinno wam się wyświetlić jego rgb w moim przypadku jest to "0.127.255". 5. Jeśli chcecie sprawdzić nazwę lamp wchodzicie w poradnik @Alpaka* klik oraz wciśnięcie ctrl + f i wpisanie rgb i gotowe. Dodam, że przypadku licznika rgb wyświetla się odrazu. Natomiast rgb felg oraz lamp musimy wyszukać sami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin