Skocz do zawartości

Qeksy

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qeksy

  1. Qeksy

    / Wymienie Cometa

    Model: Comet ID: 59310 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 9,5k felgi (1079), moduł UP1, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Lpg 25 Cena: Offki, Coś od siebie: Fajny comecik, 220 v-max napęd na 4x4, wariant - targa. SS’y:
  2. Qeksy

    Cheet 1.8

    Oferuje pięknego komecika ma tam jeszcze jakieś el pe dżi 59310, ale z dopłatą z twojej strony
  3. Nie Próbowałeś zrobić akrobacje jak w filmach i sobie coś stłukłeś/złamałeś?
  4. Może coś było ale pewien nie jestem
  5. Comet 2.0 up1, lpg, licznik, ogr, fele. Pod projekcik 59310
  6. 1.9 tdi Toyota supra czy nissan s13
  7. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @CampeQ, @Road95USA 2. Najlepszy Moderator/ka: @Ciastkowy*, @Ecstasy 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @L4MP3K 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @Masellko 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 41.St Mechanized Infantry Division 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: @LuKi16 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: - 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @CampeQ 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Kozixon 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @SlomczaNN  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: - 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Osiedle, El Corona 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety, Kopalnia 19. Najbogatszy Gracz: @adus12135 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
  8. Może wymianka + twoja dopa ? https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=Qeksy&check=54297
  9. Model: ZionID: 54297Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 17072,4kmDodatki: felgi (1077), moduł UP1, moduł UP2, tablica rejestracyjna ( Pikaczu), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, Spoiler (1163), Lpg, Szyby, Dod. Klucz.Cena: Oferty.Coś od siebie: Naprawdę kozacki driftowóz na zimę. Sam robiłem w nim swapa do 2.2, mam go już długo i nie zależy mi ogromnie na sprzedaży. W wymiane wchodzą pojazdy szybkie oraz trzymające się drogi typu sultan, cheetach itp.SS’y: Zion Zdjęcia w letniej i zimowej wersji w razie gdyby ktoś pytał jakie to enb jest to NGSA 4.1 Final.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin