Skocz do zawartości

Qeksy

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qeksy

  1. 24590 ( ale bez up1 za 320k )
  2. 24590 + twoja dopłata ( tak z 70k a bez up1 30k )
  3. Qeksy

    Zr 1.8

    No bez przesady co 1k +370k selne
  4. Qeksy

    Zr 1.8

    No powoli się zbliżamy do sell
  5. Qeksy

    Zr 1.8

    Nie tnx tylko sell chyba że jakieś sportowe auto
  6. Qeksy

    Zr 1.8

    Ło hu a jednak mi sie wcisło xD
  7. Qeksy

    Zr 1.8

    Model: Zr-350 ID: 24590 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: - Dodatki: Up1, Lampki i licznik NiebieskieCena: Offy Coś od siebie: Odszedłem z serwera to poco ma sie kużyć zapraszam do kupna. SS’y:
  8. Qeksy

    Qeksy - End

    SIEMKA Jak poznałem 4life - Zaczeło się we wrześniu po przyjeździe z Mazur brat pokazał mi mta i odrazu mi się spodobało grałem na konkurencji serwerze i dostałem bana w październiku lub w listopadzie. Załamałem się, ponieważ bardzo mi się tam podobało. W styczniu trafiłem na 4lifa wogóle nie kumałem nic bo był 2x bardziej rozbudowany więc wyszedłem i do marca nie grałem w mta aż coś mnie podkusiło abym zagrał i tak poznałem 4Life. Cieszę się, że dostałem tam bana. Każdy wie jak to jest nowi zastępują miejsce starych więc tak jest u mnie odchodzę. Chce podziękować tu paru osobą: Adik - chyba nie widziałem szybszego admina, który sprawdza forum byłeś jednym z najlepszych adminów myślę, że jeszcze kiedyś wrócisz i pokażesz nowym jaki powinien być admin. Maselko - Dziękuję za szanse w sara było naprawdę fajnie. SpeedPower - Fajne egzaminy z sara Lannos, Pitersonek, Mr szynka i inni troche nie wypaliła org przez bany ale i tak dzięki za wspólną gre K0lmi - Kurła somsiad za dobrą fure miałeś. Wspólne rp. (Domki przy giełdzie LV) Ale bym był pacanem gdybym nie wymienił 3 osób. @Rendirock - Znamy się od org Light Souls gdzie byliśmy aż do końca. Spoko zabawy było hehe. @tagi1929 (VinVinci) - Dzięki to właściwie dzięki tobie oswoiłem się z serwerem. Myślę, że jeszcze kiedyś sobie pojeździmy po giełdach. @Vrocjon - Kontakt mamy mordeczko na dsc może sobie poodwalamy na pseudolach hehe. Qeksy
  9. Czego nie możesz: - Prosić o zmianę silnika na 2.4 (Z wyjątkiem Sabre) - Prosić o zmianę wariantu z kombi na sedan i odwrotnie (Nie można zmieniać ale dla mnie ładniejszy jest kombi
  10. sandkinga (wiesz o którego chodzi) za fcr + twoja dopłata
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin