SIEMKA
Jak poznałem 4life - Zaczeło się we wrześniu po przyjeździe z Mazur brat pokazał mi mta i odrazu mi się spodobało grałem na konkurencji serwerze i dostałem bana w październiku lub w listopadzie. Załamałem się, ponieważ bardzo mi się tam podobało. W styczniu trafiłem na 4lifa wogóle nie kumałem nic bo był 2x bardziej rozbudowany więc wyszedłem i do marca nie grałem w mta aż coś mnie podkusiło abym zagrał i tak poznałem 4Life. Cieszę się, że dostałem tam bana.
Każdy wie jak to jest nowi zastępują miejsce starych więc tak jest u mnie odchodzę. Chce podziękować tu paru osobą:
Adik - chyba nie widziałem szybszego admina, który sprawdza forum byłeś jednym z najlepszych adminów myślę, że jeszcze kiedyś wrócisz i pokażesz nowym jaki powinien być admin.
Maselko - Dziękuję za szanse w sara było naprawdę fajnie.
SpeedPower - Fajne egzaminy z sara
Lannos, Pitersonek, Mr szynka i inni troche nie wypaliła org przez bany ale i tak dzięki za wspólną gre
K0lmi - Kurła somsiad za dobrą fure miałeś. Wspólne rp. (Domki przy giełdzie LV)
Ale bym był pacanem gdybym nie wymienił 3 osób.
@Rendirock - Znamy się od org Light Souls gdzie byliśmy aż do końca. Spoko zabawy było hehe.
@tagi1929 (VinVinci) - Dzięki to właściwie dzięki tobie oswoiłem się z serwerem. Myślę, że jeszcze kiedyś sobie pojeździmy po giełdach.
@Vrocjon - Kontakt mamy mordeczko na dsc może sobie poodwalamy na pseudolach hehe.
Qeksy